Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaphat a kutyám heti 2 nap...

Kaphat a kutyám heti 2 nap száraztáp helyett 70% hústartalmú konzervet főtt zöldséggel?

Figyelt kérdés
Eddig csirke zúzát vagy szívet főztem a zöldséghez, de mostanában valamiért hasmenése van tőle. Vettem neki egy 70% hústartalmú konzervet az állateledelestől kipróbálni, marhás-pacalos és nagyon tetszett neki és nincs tőle hasmenése. Kaphatja ezt?
2020. dec. 23. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem semmiképpen sem kaphatja.
2020. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

A kutya husevo. Igy a tap neki hasznosithatatlan. Adj neki hust minden nap. Fozhetsz neki levest is. Csak a fott csontot dobd ki. A hust meg porcokst stb kapard le neki a csontrol.


Belsoseget csak kis mertekben szabad,kulonben hasmenes kesz.

2020. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kaphatna? Ha alapból szárazat kap, akkor eleve jobb ez a kombó, pláne, ha még a gyomrának is jót tesz.
2020. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2020. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze én is gyakran adog konzervet táp mellé vagy helyett
2020. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En vegyesen adok neki mert azt vettem eszre, hogy igy sokkal sziveseben eszi meg a kajat. Fele-fele aranyban keverem a száraz tapot a konzervhez … imadja ezt a kombót.
2020. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem kell 70%-os hustartalmu tap, egyáltalán nem. A magas feherje tartalomtól sok lesz a sava, hanyni fog tole es zabalni fogja a fuvet seta kozben. Magas zsirtartalmutol befosik.
2020. dec. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!