Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így már kövérnek számít? Vagy...

Így már kövérnek számít? Vagy enyhén kövér? Vagy így jó?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Ideális? Enyhén kövér? Kövér?

Illetve ha már kövér/enyhén kövér hogy tudnánk diétáztatni? Illetve mit mozogjunk/sportoljunk?

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.



2020. dec. 23. 16:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
45%
szerintem teljesen jó, egyáltalán nem látszik kövérnek
2020. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
49%
A lábai talán kicsit zsírosak, de amúgy jó így
2020. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%
Képről nehéz megmondani, de szerintem enyhén duci. De távolról nem lehet biztosan megmondani. Az a jó, ha az oldalához hozzáérsz könnyen kitapintható a bordája és egy vékony zsír réteg.
2020. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
69%
Háát. Mit és mennyit eszik, mit és mennyit mozgatod?
2020. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
59%
Enyhèn túlsúlyos
2020. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%
Igen, kövér. Nem súlyosan, de enyhén. Kell, hogy legyen dereka illetve a hasa a mellkasa felett kellene hogy legyen. Kevesebb kaja, több séta.
2020. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%
Mivel eteted? Ha olyan tappal, amiben sok a gabona, keves a hus, akkor azt le kell cserelni jobbra. Ha hazi maradekot kap, akkor azt hagyd abba, es egyen csak tapot. Es persze tobb mozgas, jatek.
2020. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Happy fit tápot kap. Mellé lazacolaj, néha egy kis sajt meg jutalomfalat. Házi maradékon kicsit nevevettem mert azért a jó étrendet próbáljuk/próbálom fenn tartani. Lehet hogy cserélni fogunk Purizonra. Macskáknál az jó, kutyáknál milyen?

És kb. Hány grammot adjak neki? Utoljára 30kg körül volt de azóta szerintem szedett fel.

2020. dec. 23. 16:45
 9/35 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom pontosan melyik fajta lehet, de most raneztem az egyik happy fit tap osszetevojere es husnak 20% baranyfeherje volt megjelolve. Egy masik tipusban a markatol pedig tobb rizs volt, mint hus. Ez nem jo. Keress magasabb hustratalmu tapot, es tenyleg hus is legyen benne. Applaws pl nekunk elegge bevalt, az adagolas pedig rajta van a tapon, de a kutya sulyat kb tudni kene.
2020. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
17%
A Purizon kutyatáp még a Purizon macskatápnál is jobb
2020. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!