Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla + Jack russel...

Magyar vizsla + Jack russel terrier, vagy Golden retriever + Jack Russel?

Figyelt kérdés

A JRT kinti-benti kutya lenne, a vizsla/golden pedig kinti.

Melyik 2 tudna jól összeszokni? Mindkettőt 2-3 hónaposan hoznám.


2010. aug. 12. 23:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindegyik össze tud szokni ha rendesen neveled. Azt viszont nem értem miért nem lehet őket egyformán tartani. A terrier kemény kis kutya, kint is jól el van. De a vizsla és a golden is nagyon jól elvan bent. Szerintem nem jó dolog rendszeresen elválasztani őket. A golden és a vizsla még csak nem is házőrzők.
2010. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy a JRT kint nincs el (télen). A vizslát/ goldit "jelzőkutyának szeretném".
2010. aug. 13. 00:03
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyik sem az a kimondott házőrző, nekem Goldenem van de még jelezni sem jelez.
2010. aug. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
esetleg tudsz olyat ajánlani, amelyik az?
2010. aug. 13. 00:12
 5/18 anonim ***** válasza:
Sok kutya van ilyen, ezeknek te is utána tudsz nézni. Azt mi nem tudjuk neked melyik tetszik.
2010. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
oké, utánanézek. és köszi az infókat :) pedig annyira tetszik a golden :) és a vizsla is
2010. aug. 13. 00:17
 7/18 anonim ***** válasza:
Az elég nehézkesen működik amikor az egyiknek megengedsz valamit a másiknak nem. Szerintem jobb két hasonló méretű kutya.
2010. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azt válaszd amelyik tetszik akkor is ha nem őriz házat, a legkeményebb kutyát is el tudják intézni szóval...
2010. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, sőt szerintem a terrier jobban jelezne. :)
2010. aug. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
először csak a terriert akartam, de a házban aludna... szóval mostmár egyáltalán nem tudom, hogy mi legyen
2010. aug. 13. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!