Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után (szuka)...

Ivartalanítás után (szuka) egy héttel letörte magáról a gallérját a kutyám. Ha most piszkálná a varratot, okozhat még nagy gondot?

Figyelt kérdés
Semmi nem lesz nyitva a napokban, mikor máskor történjen ilyen, mint szenteste.... Most folyamatosan nyalogatja magát, 1 hete nem tisztálkodott, mindent bepótol a gallér nélkül... Egyelőre nem tépi a varratot, de ismerem annyira, hogy ha felfedezi, zavarni fogja és lehet piszkálni fogja. Semmi idegen dolgot nem visel el magán. 8 nappal műtét után már van annyira masszív a seb, hogy talán nem lesz belőle gond ha gallér nélkül marad és piszkálni kezdi?

2020. dec. 24. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nagy baj ebből már nem lehet, nekem a macskám ugyanezt csinálta, konkrétan kiszedte saját magának 1 hét után a varratokat (de neki nem felszívódó volt, lehet, hogy nálatok az van)
2020. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Minket karácsony utánra kért be a doki varrat szedésre.

Akkor csak csak stabil már a szövet..

2020. dec. 24. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

ha nagyon nem bír magával, adjatok rá egy régi, laza pólót. vagy próbáljátok meg a derekán átkötve egy gézcsíkkal takarni a sebet.

azt is piszkálni fogja, de a sebhez nehezebben fér majd hozzá.

kitartást!

2020. dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
+1 a pólós megoldásra.
2020. dec. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

De baj már nem igen lesz, 1 hét alatt összeforr az.


4 voltam

2020. dec. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Én egy régi rövid ujjú bodyt adtam rá.De a póló is jó ötlet.
2020. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Olvastam én is a pólós megoldást, megpróbálom, viszont a tüzelős bugyi is úgy kiakasztotta, hogy eszét vesztve futott végig a házon a falnak dörgölve magát és nem bírt lenyugodni. :(


Most jó pár óra elteltével még jó a helyzet szerencsére.

2020. dec. 24. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!