Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell egy kutyát bevinni...

Miért kell egy kutyát bevinni egy temetőbe?

Figyelt kérdés

A tegnapi napon kimentem a temetőbe szeretett nagyszüleim sírjához. A temetőben arra lettem figyelmes, hogy egy nő kutyával van, és még futtatja is a füves területen. Véleményem szerint ez több okból is aggályos: egyrészt kegyeletsértő, hiszen senkinek sem esne jól, ha egy kutya a hozzátartozója sírját vizelné össze, másrészt veszélyes, mivel a kiszámíthatatlan állatok megtámadhatják a temetőbe látogatókat. Mivel a temetőt üzemeltető gazdasági társaság honlapján nem találtam arra utaló szabályozást, hogy be lehet-e kutyát vinni a temetőkertbe, ezért az újévben személyesen fogok ennek utánajárni, szükség esetén pedig kezdeményezni fogom az önkormányzatnál erre vonatkozó szabályozás megalkotását.


34/F



2020. dec. 27. 21:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
nálunk ki van írva, hogy - vakvezető kutya kivételével - tilos kutyát bevinni. "természetesen" beviszik
2020. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

A kutyautálatod már kitalált sztorik formájában is testet öltenek?

Ugat a szomszéd kutyája, vagy gyerekként megharapott egy, vagy ennyir enincs életed, hogy az ünnepi időszakban is a kutyás topicot hergeled, vagy mi ez a kutyák iránti abszolút utalatod?

2020. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Te vagy a havas-kutyapisis kérdező?

Annak ellenére hogy tudom hogy ez csak a legújabb összeugrasztó, provokáló kérdésed, ezzel pont egyetértek kutyásként. Én sem vinném oda, nem odavaló.

2020. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

„Te vagy a havas-kutyapisis kérdező?”


Én vagyok, de ez a kérdés szempontjából lényegtelen. Annak a kérdésnek a kiírásakor még csak 26 éves voltam.

2020. dec. 27. 21:52
 5/24 anonim ***** válasza:
69%

Azért nem lényegtelen, mert ebből legalább tudjuk hogy csak provokálsz, ahogy mindig is szoktál.

De mondom, ebben most pont egyetértünk. Nem a támadós részben, mert mindenki pontosan ismeri a kutyája vérmérsékletét, akinek támad a kutyája az nem ad esélyt, nem viszi olyan helyre ahol sok emberrel találkozik, de abban igazat adok hogy nem épp kegyeletteljes dolog ha oldalbapisil egy sírt.

2020. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

„vagy ennyir enincs életed, hogy az ünnepi időszakban is a kutyás topicot hergeled”


Van életem, és szerencsére már a párom is megértette és elfogadta a kutyatartással kapcsolatos álláspontomat.

2020. dec. 27. 21:56
 7/24 anonim ***** válasza:
46%
Azért szép tőled, hogy a téged érdeklő kérdéseknek személyesen fogsz utánajárni.
2020. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Akkor meg mit hergeled itt a népet?
2020. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

„mert mindenki pontosan ismeri a kutyája vérmérsékletét, akinek támad a kutyája az nem ad esélyt, nem viszi olyan helyre ahol sok emberrel találkozik”


Akkor miért is történnek nap mint nap kutyatámadások?

2020. dec. 27. 22:00
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

A kutyatámadások akkor történnek, amikor falun a Buksi szabadon jön-megy, mert a gazdája csak biodíszletnek tartja. Azokat a kutyákat soha nem sétáltatják, soha nem foglalkoznak velük, a kerítés viszont nyitva, és szerencsétlen állat így vezeti le a szar élete miatt felgyülemlett frusztrációt, teljesen elvadul.

Nem egy olyan kutya fog megtámadni akit a gazdája még a temetőbe is magával visz.

(Amit amúgy tényleg nem kéne.)

2020. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!