Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német juhásszal miket lehet...

A német juhásszal miket lehet dolgozni, milyen képzések vannak számára? Hol tudom ezt megnézni?

Figyelt kérdés

Hallottam ilyenekről, hogy BH meg IPO, de nem tudom, hogy mit jelentenek, ezeknek és az ehhez hasonlóknak szeretnék utána keresni, de nem találok.

Köszönöm.



2020. dec. 28. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Vizsgák, amit kutyával lehet letenni.

BH: [link]

IPO: [link]

Németjuhászok szinte mindenre jók, agilityn és egy pár más sporton/munkán kívül. Apport, őrző védő, obedience, stb.

2020. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Munka vagy küllem vonalas? A szüleivel dolgoznak?
2020. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor csak ez a 2 van, bh meg ipo?

Ezek mennyi idő alatt végezhetőek el egy német juhásszal, mondjuk 2-3 éves korára? Utána mi van?

2020. dec. 28. 17:10
 4/7 A kérdező kommentje:

Munka.

Köszi amúgy a váaszokat.

2020. dec. 28. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Kezdő gazdaként nem fogsz tudni a kutyád 2 éves koráig egy IGP I. vizsgát letenni vele. III-asat pedig még kevésbé. Ez rengeteg munkát és egy nagyon jó csapatot igényel.

Egyébként ebből van verseny, amit a kutya nyugdíjazásáig lehet csinálni.


Emellett képezheted mentőkutyának, keresőkutyának, obedezhettek, agilityzhettek (ha elég egészséges). Millió kutyás sport van.

2020. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, mondanál még kutyás sportokat?
2020. dec. 28. 17:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Rally Obedience

Canicross

Nosework

Nyomkereses (szemely, vad/ver, targy)


Ezek a sportok hobby es verseny szinten is vegezhetoek. Az en nemet juhaszom imadja a canicross edzeseket es a nosework-ot is. Emellett mi vernyom/vadnyom es szemelynyom kovetest is vegzunk hobbi szinten.

A canicrosson kivul a tobbi munka amit irtam kolyokkutyaval is vegezheto.

Sok sikert!

2020. dec. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!