Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő alatt bomlik le a...

Mennyi idő alatt bomlik le a kutyaszéklet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam beásnám a kertünk olyan részeibe, ahol távol van a veteményestől. De nem tudom mennyi időt kell várni vele hogy ne forgassam ki aztán újra.

2020. dec. 28. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mi is így csináljuk. Másfél-két évet érdemes várni, hogy a kertnek nem túl kedvező baktériumok is eltűnjenek.
2020. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Elasni? ... en amikor ott hagyom az utcan, 2-3 nap mulva biztos belelep valaki ... es mar el is 'bomlott' :)))
2020. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Engem inkább az érdekel hogy mennyi idő kell neki, amíg elvegyül a földdel.
2021. febr. 7. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Hogy a földdel mennyi idő alatt vegyül el, azt nem tudom. De egyszer volt időm megfigyelni a lebomlás idejét. Ugyanis éppen a sulink közelében sétáltattam a kutyánkat, és ott végezte el a dolgát. (Mielőtt még hőzöngeni kezdenének a társadalom önjelölt lelkiismeretei, hogy miért nem szedtem fel: ez még a 90-es évek elején volt, amikor ilyen marhaságokkal senki nem foglalkozott, gyűjtők sem voltak, és hülyének is nézték volna, aki nekiáll a friss szarban tapicskolni egy nejlonzacskóval.) Onnantól minden nap reggel és délután láttam az eredményt iskolába menet és jövet, illetve hogy hogyan bomlik el. Két hét kellett hozzá, hogy ne lehessen felismerni többé. Száraz idő volt, április.
2021. febr. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy elmesélted a tapasztalatod 😀
2021. febr. 8. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Változó ha tápos akkor kb 1-2 hét ha nyerses 2-3 nap
2021. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. febr. 8. 22:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!