Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Simaszőrű retriever és a...

Simaszőrű retriever és a golden között mik a főbb különbségek, főleg jellemre?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
A simaszőrűvel a labradorra gondolsz? A labi aktívabb, mint a golden. Olyan, mintha a labi extrovertáltabb, a goldi meg introvertáltabb lenne.
2020. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem... Van egy ilyen külön kutyafajta:

[link]

2020. dec. 29. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem simaszőrű retrieverem van 2 éves prágából van. A legbarátságosabb kutya akit valaha láttam nagyon ember és állatbarát, szeret úszni, túrázni, játszani. Goldent isismerek, ők kicsit lustábbak (akiket én ismerek) kevésbé játékosak hamar elfáradnak. Az én kutyám napi 3x sétál reggel 10-15 perc, détután 20-30 perc és este egy hosszabb, de kevesebb sétával is jól érezné magát, mivel kertes házban van tartva. Nagyon okos már kiskorába minden trükköt megtanítottunk neki, heti egyszer járunk vele kutyasuliba, azt is imádja. Mi goldenbe is gondolkodtunk de abból túl sok van,minden sarkon lehet látni és a simaszőrű sokkal ritkább nekem ez is tetszik benne. Én nagyon ajánlom.
2021. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!