Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Húgyhólyag gyulladással...

Húgyhólyag gyulladással tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ma voltunk az éves orvosi vizsgálaton (vérvétel volt tegnap, ma pedig hasi ultrahang). Minden rendben van, kivéve a húgyhólyag. Az ultrahang alapján be van gyulladva (meg van vastagodva a fala). Holnap reggel viszünk pisit vizsgálatra.

Semmilyen tünete nincs, pedig ma egész nap kiemelten figyeltem minden pisit, de semmi szokatlant nem tapasztaltam, étvágya, kedve jó.

Mire számíthatunk? Sima gyógyszeres kezeléssel gyógyítható? Tudom, hogy holnap minden kiderül, de már izgulok, nem szeretném ha bármi komoly lenne.


2020. dec. 29. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Kinek? Kirol van szo? 3 eves gyerek? Kolyokkutya? Nagymama?
2021. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kutya témában tettem fel a kérdést, számomra egyértelmű volt, hogy kutyáról van szó. 13 hónapos a kutyus egyébként, de azóta már voltunk orvosnál, struvit kristályok vannak a húgyhólyagjában, kezelés alatt áll.
2021. jan. 18. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!