Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnéke egy olyan kiskutyát...

Szeretnéke egy olyan kiskutyát ami nagyra fog nőni. Hol találok ilyet? :)

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 10:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Menhely.
2020. dec. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
6%

Miklós Podhorcsek (Ürömi-Csodálatos kennel)


[link]


Hiaba a jofogason hirdet, jo kutyai vannak es rendes tenyeszto ... en kutyam is toluk van es tokeletesen megvagyok elegedve.

2020. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb a menhely, gyepmesteri telep. Látom neked nem a fajta a legfontosabb, ezért nem fontos, hogy tenyésztőtől származzon.

Nézz körbe a legközelebbi menhelyeken, gyepmesteri telepeken (önkormányzatoknál), szoktak lenni kölykök is.


Ha menhelyről fogadsz be, azzal két életét is megmentesz. Egy amit haza viszel, és egy ami a helyére kerül.

Ha gyepmesteri telepről fogadsz be, azzal az altatástól mented meg. A gyepmesteri telepek, mivel államilag támogatottak, így kötelességük összeszedni minden kutyát. Míg a menhely kimondhat létszámstoppot, hogy ne kelljen altatni, egy gyepmesteri telep nem tehet ilyet, pedig ugyanúgy megtelik, mint a menhely. Mivel kötelességük összeszedni az összes kutyát, így bár nem örömmel, de akit nem visznek el azt sajnos el kell altatniuk. Gazda által leadott kutya azonnal altatható, a befogott kutya a megérkezéstől számított második héttől.

2020. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

2es, szerintem ő egy szaporító.

Szaporítól pedig nem veszünk kutyát!

2020. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
#4 ezt miből szűrted le? A kennelnév be van jegyezve az fci rendszerébe. A kutyák jól néznek ki. Ha azon akadt meg a szemed hogy olcsó, az azért lehet mert még kezdő, a kutyái lehet nem nyertek annyi dijat és olyan magas helyezéseket. Nem csak az lehet tenyésztő aki csillagászati áron ad kutyát és puccos képeket csinál róluk. Ennyire nem kellene előítéletesnek lenni.
2020. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
5-ös: azért nálam többet jelent egy tenyésztő, mint hogy van-e törzskönyve a kutyáknak. Megnézném, hogy a kutyáinak milyen szűrései vannak például.
2020. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22%
A kötelezők valószínűleg megvabnak, különben nem lenne törzskönyve a kölyköknek. A többi gondolom később lesz bevezetve. Továbbra is tartom a véleményem, hogy előítéletes vagy. Én találkoztam már több kezdő tenyésztővel, amire te gondolsz tenyésztő alatt azok az emberek már évtizedek óta tenyésztenek, de valahol ők is elkezdték. Ha neked nem felel meg egy ilyen tenyésztő kutyája, akkor ne vegyél, de én ismeretlenül nem köpködnék.
2020. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
6-os, kár, hogy a szüleidnél nem ellenőrizték ezeket a dolgokat. sosem születhettél volna meg.
2020. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Metionin ***** válasza:
100%
Menhely vagy gyepi. Menhelyen meg tudják saccper jósolni hogy egy kölyök kb. mekkora lesz vagy elhozhatsz kicsit nagyobb kölyköt is akin már látszik. A hosszú kamasz lábak nagy mancsokkal elég árulkodóak vagy nagyobb testű (pl. staffi, németjuhász) kutyára utaló fajtajellegek. Én pl. egy ideje figyelem hogy milyen típusú menhelyi kutyákból lesz nagy testű mert én is azt szeretnék ha lehet majd és azok amik a fentebb írt jellegeket mutatták, viszonylag nagyok lettek. Jómagam azt hiszem valamiféle mali-ordas juci félére hajazó kutyussal fogok távozni ha eljön az ideje, eszméletlen intelligens és jó fej volt eddig az összes ilyen mentett jószág akikkel találkozhattam. És nagyok.
2020. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
hulyeket beszelsz 4-es ... de mar megszoktuk :)
2020. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!