Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet tudni előre, hogy...

Lehet tudni előre, hogy milyen vastag lesz a kutyám nyaka?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos staffim, akinek 35cm a nyakkörfogata. 2 hónapja vettem neki egy teljesen átlag, sima nyakörvet, csak ideiglenesen, amíg kölyök. Viszont nem számítottam rá, hogy ennyire hamar megerősödik. Félek hogy elszakad, ezért szeretnék neki venni egy rendes széles, bélelt, strapabíró nyakörvet. Találtam egy nagyon jót, ami 37 és 45 cm között állítható, de nem tudom, kinőné-e. Szerintetek ha 5 hónaposan 35cm a nyakkörfogata, akkor felnőtt korára túllépheti a 45-öt? Tudom hogy ezt így nagyon nehéz megmondani, csak gondoltam hátha valaki tud valamit.

2020. dec. 30. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Ha kinovi, veszel masikat, ez ilyen.
2020. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amig a kutyad fejlodesben van, tok folosleges komoly nyakorvbe invesztalni, mert ugy is kinovi. Majd amikor eleri a felnott meretet, akkor erdemes egy vegleges nyakorv megoldason gondolkodni.


Visszagondolva :) Valamikor meg vilagoskek hamot hordott kis csontocska mintaval, amikor meg csak kis maszat volt ... most meg 65cm-es massziv bor nyakorv feszul a nyakan.

2020. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!