Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya éjjel kint, nappal bent?

Kutya éjjel kint, nappal bent?

Figyelt kérdés
Kint van egy nagyon jól szigetelt haza, fuggonnyel éjszakára.
2020. dec. 30. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Mi értelme van? Napközben bent felmelegszik, aztán kivágjátok a hidegbe.
2020. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
70%
Én megcserélném. Nappal bent este kint de ez csak az én véleményem. Milyen fajta kutya? Pl.egy Yorkit nem tennék ki estére de egy nagy testű, nagy szőrű kutyának nem lesz semmi baja ha tényleg jó a kinti háza
2020. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Éjjelre legyen bent sokkal alacsonyabb a hőmérséklet.Nekem mondjuk személy szerint nem lenne szívem kitenni nappal sem ha csak nem akar kimenni többet.Így télen kemény.
2020. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az az értelme, hogy nappal velünk van, este pedig mivel mindenki alszik, ő is kint alszik a házában.
2020. dec. 30. 21:45
 5/18 anonim válasza:
95%
Nem értem a logikád. De ha egésznap benti kutya este miért nem? Ő is alszik ugyanúgy
2020. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Meg sosem aludt bent, nem tudom éjszaka mit csinálna, tartok tőle hogy valamit megrongalna. Nappal tudunk rá figyelni, e3 éjszaka nem. Illetve a kakit, pisit sem tudom hogyan végezne, kölyök meg.
2020. dec. 30. 21:52
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Kölyköt pláne nem tartunk kint. Szoktassátok kennelhez és/vagy keljetek fel hozzá 2-3 óránként, hogy elvégezze a dolgát. A kennelben nem fog rombolni, ha meg kiviszitek, kint él tudja végezni a dolgát.
2020. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Holnap viszont bent fog lenni, mert szilveszter lesz, ez lehet jó alkalom lesz rá, hogy meglassuk, mit csinál éjjel. Onnantól lehet bent merem hagyni éjszaka is. Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban? Mikortól alusszak át az éjszakát?
2020. dec. 30. 21:55
 9/18 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet kölyköt kint hagyni éjjel? Nagyon jó kutyahaz van. Eddig mindig kint aludt és szépen elvolt.
2020. dec. 30. 21:56
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha foglalkoztok vele megvan a farasztas is,akkor nem rongal..

de amikor kolyokkutyat vettel,bele kellett volna szamolni a rongalast is.

Vagy ,ha azt varod el,h felnottkent viselkedjen,akkor miert kolykot vettel???



Ejjelre se tennem ki. Nagyon hideg van.

2020. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!