Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha a kutyám...

Mit tegyek, ha a kutyám nagyon fél a tűzijátéktól, petárdától?

Figyelt kérdés

Most a tűzijátékra kimentünk a kapu elé és elengedtük a kutyust, hogy velünk legyen és ne féljen annyira. Amikor elkezdték a tűzijátékot elkezdett össze-vissza szaladni ezért én felvettem az a kezembe, hogy megynugtassam és mindvégig a nyugodságot próbáltam mutatni. Nem volt baj addig míg a szomszédban nem kezdék el azt a fajta tűzijátékot fellőni amelyik mintha kialudna és amikor felér akkor szétmegy(remélem érthető). Úgy megijedt kettő után, hogy bekakált és mikor letettem akkor össze-vissza szaladt és a falnak bújt.

Mit tegyek, hogy ez ne történjen meg többet?


2020. dec. 31. 23:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
75%
mi vettünk az állatotvostól nyugtató tablettákat amitől bekábult, és nem zavarják az ilyen zajok/fények.
2020. dec. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
27%
Provokálunk provokálunk?
2020. dec. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
38%
szilveszter előtt megrémül a tűzijátéktó egy kutya. de hihetetlen
2020. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
89%
Talán ne vidd ki a lakásból, ha így folytatod holnap a te elszökött riadt kutyádat is kereshetjük! Ennyi eszed van?!
2020. dec. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
53%
Legyen porazon es beszelgess massal ,mintha aemmi nem lenne. Ne reagalj a felelmere sehogy. NE SIMOGASD . Ne nyugtasd. Azzal rontod el,ha ilyenkor simized vagy nyugtatod.
2020. dec. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Embereknek a válasz akik azt írják, hogy ne vigyem ki a házból:

Ő kinti kutya!

2021. jan. 1. 00:09
 7/41 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ideje bevinni. Nem igaz, hogy egy napra se lehet beengedni az eloszobaba legalabb.
2021. jan. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
97%
Az enyém is kinti. Most ben van, pedig nem egy félős. Csak megugatja a durrogást. De nem szeretném ha elszökne.
2021. jan. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
58%
a kettesnek írtam hiába pontoztok le és írónia volt.
2021. jan. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
79%
Pont az ilyen idióták kutyája ugorja át, vagy mászik át a kerítésen az ijedségtől! Mert ő öntudatosan közli az agyhalottja, hogy "kinti kutya"!
2021. jan. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!