Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy Dog NaturCroq puppy...

Happy Dog NaturCroq puppy kutyatáp mellett lehet, esetleg kell kalciumot adni a kölyöknek?

Figyelt kérdés
Alaszkai malamut 10 hetes kutyusom van, az egyik füle még nem állt fel, mások tanácsára gondoltam a kalciumra, viszont tudom, ha a kutyatáp tartalmaz elegendő adagot, akkor nem ajánlott külön. A kutyatáp leírásában viszont nem találom, hogy mennyit tartalmaz.

2021. jan. 2. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon könnyen megtaláltam:)

[link]

2021. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kalcium kell, hanem izuleterosito, ugyanis a ful az porc, nem csont, amitol nem all a fule.

Egyebkent a Happy Dog Baby/Junior jobb, mint a naturcroq. És nagyon cuki szív alakú szemcséje van.

2021. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zöldkagyló mehet, de fogzáskor úgyis össze-vissza fognak állni a fülei.
2021. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, bocsánat, megtaláltam én is, de nem tudom, hogy ez az adag elegendő-e. Köszönöm a válaszokat, az állatorvos véleményét is kikérem majd.
2021. jan. 3. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen elegendő, van amelyikben 1,2-1,4 van. Az ízületvédő adagolása pedig gondolom úgyis alap egy ilyen fajtánál.
2021. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!