Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik jobb a kettő alutasakos...

Melyik jobb a kettő alutasakos szószos nedveseledel közül? Friskies Purina Vitafit vagy a Pedigree? Tudom hogy egyik se túl jó önmagában, de a száraztápja prémium, íz nélkül viszont nem eszi meg azt a mennyiséget amennyit adni kell neki.

Figyelt kérdés
Mindenképp kap rá ilyet, légyszi szorítkozzunk a 2 márkára..

2021. jan. 2. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Friskies Purina Vitafit
Pedigree
15 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nézd meg mindkettőnek a hústartalmát és válaszd a magasabbat. Bár gyanítom hogy mindkettő egyforma, vedd a szimpatikusabbat.
2021. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eléggé egyformák, a Pedigree feltünteti az összeset is, 39%, illetve az nem tartalmaz hozzáadott cukrot, a Friskies igen, nem tudom hogy ez nagy hátrány? Egészségtelen ha tartalmaz?
2021. jan. 2. 16:33
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Akkor mar inkabb ajanlanam a vetri dmg multivitamint, barmire racseppentem, a macska megeszi. Nem tudom mi lehet benne, de imadja. Egy kis vitamin sose art.
2021. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kap azt is, de a neki való adag semmi az ő tápjára. És annyira nincs is odáig érte, jutalomfalatra cseppentem úgy méltóztatik megenni. Iszonyú válogatós. 😀
2021. jan. 2. 16:39
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ugy latszik, nem minden macskanak jon be :D Amugy pedigree-bol van macskatap? Csak mert kutyat talaltam. Ha nincs, akkor ez kiesik, mert nem ajanlatos kutyaknak valo kajat adni nekik.
2021. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
5, a kérdésben egy kutyáról van szó :)
2021. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy én mindenképpen kerülném a cukrosat.
2021. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Uhh, tenyleg, bocsi, csak az alutasakos szo megzavart, azt hittem macska 🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Te hibád, hogy nem eszi meg, nem kéne neki semmi mást adni, különben pár hónapon belül majd a libamájat kaviárral sem lesz hajlandó megenni.
2021. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké okoska vártam hogy megjöjjetek ti is.
2021. jan. 2. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!