Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a 6éves kutyám...

Szerintetek a 6éves kutyám megismerné az anyját? Vagy forditva?

Figyelt kérdés

Azota nem találkoztak 6 hetes kora óta nem tudom hányszor fialhatott a kutya

Bischon Havanese



2021. jan. 2. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
kizárt
2021. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha találkoznak majd írd meg hogy mi volt. Megismerte e. Kíváncsi vagyok :)
2021. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Igen. Az az elso legfontosabb emleke.
2021. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
87%
kutyáknak nagyon rövid a memóriájuk ha hetente nem látnak pl egy másik kutyát akkor nem fogják felismerni de ha megszagolja és emlékszik akkor talán viszon 6 év után biztos nem
2021. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem ismeri meg, különben nem lenne beltenyészet a szapiknál.
2021. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy örökbefogadott kutyánk. Nem menhelyről,de rossz helyről emeltük ki,4 hónaposan. Ez idő alatt folyamatosan bántalmazta a volt gazdája. 4 éves volt a kutyánk,mikor a volt gazda nálunk járt. Az addig aranyos,szelíd,senkit sem bántó kutyusból vadállat lett,kiugrott a kenelből és megharapta a volt gazdit,de valószínűleg szét is szedte volna ha nem vagyunk ott. Utána sem ugrott ki soha,ha nagy ritkán be kellett csukni,soha senkit sem harapott meg rajta kívül,tehát határozottan gyűlölte és tudta,hogy rossz emlék fűzi hozzá.


Mindennek ellenére azt gondolom,hogy 8 hetesen elhozott kutya nem fog emlékezni az anyjára. Nagyon baba volt és rossz sem érte(az nagyon rögzül bennük,ezért nehéz egy bántalmazott kutyát "helyrehozni").

2021. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Hú ez az utolsó sztori nagyon jó abból a szempontból, hogy jól megérdemelte! Mit szólt a volt gazda? Meg Ti? Én még meg is dicsértem volna szerintem az ebem.😏
2021. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Tessék. 6os Es akkor engem lepontoznak mert azt írtam hogy írja majd meg hogy megismeri e vagy nem mert kíváncsi vagyok. Milyen emberek vannak.
2021. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
#8, azért másabb, ha egy kölyköt 6 hetesen elhoznak és megint más, ha 4 hónapos koráig bántják. a tartós félelem behuzalozódik az agyba
2021. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!