Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha megy a kis...

Kerekes Panni kérdése:

Mit tegyek ha megy a kis testű kutyám hasa?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor barátnőméknél voltam és hát ő nem arról híres, hogy huuu de nagy rend van a szobájába. A lényeg, hogy volt lenn a földön tejkaramella (kb szaloncukor nagyságú) és meg ette az egészet, illetve még a csomagolás 2/3 részét kb. Ezen kívül még megevett egy kis fa angyalka fejét... és én ennyiről tudok, még volt lenn a barátnőm szüleinél és nem tudom, h kapott e olyat amit nem kéne de nekik is van kutyájuk így olyat, hogy csoki vagy ilyenek biztos h nem adtak neki... Én utólag tudtam még meg azt, hogy a Puncsnak (a barátnőmék kutyája) ment a hasa vagy is, hogy nem egészen a lényeg, hogy fulyós volt a széklete. Este pedig a Puncs megrágcsálta a kutyám csontját (fogtisztító meg ilyenek). Ezáltal az én feltélezésem az, hogy lehet hogy a Puncson valami vírus szerű ment át és mivel megrágcsálta a csontot amit utána amugy a kutyám is a szájába vett így elkaphatta tőle.

Nektek mi a feltételezésetek? Ti mit tudtok ajánlani? Esetleg van valami házi praktikátok?



2021. jan. 3. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Állatorvos?
2021. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

elkaphatott valamit a másik kutyától. a fa angyalka se tett jót neki. vidd állatorvoshoz, addig is diétáztasd

mi nem tudjuk megmondani, hogy mi miatt fosik.

2021. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Angyalkafejeset fog kakilni a kutyad. :) Ne felejtsd el lefotozni.
2021. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fott rizs-fott csirkemell-fott sargarepa-natur joghurt: 2 napig. Ha nem múlik el, akkor nem gyomorrontás, akkor állatorvos.
2021. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Lehet,hogy vírus.


szilveszterkor bármit evett volna az már kb másnapra jelentkezett volna!


Eltelt 3 nap és ha csak most megy a hasa akkor valószínű valamit össze szedett.


HA a kutya eszik,iszik,jó kedvű,csak megy a hasa akkor nyákosra főzött rizs plusz csirke mell. Napi 3 adagra osztva,plusz probiotikum. Ha nincs kutyáknak való a normaflor is jó lehet, ezt állatorvos mondta,hogy időnként ha más nincs akkor a normaflor is jó lehet.


Viszont amint nyálkás zselés a kaki,netán véres, kedvtelen,nem annyira akar enni,akkor irány az állatorvos!

Lehet akkor antibiotikum kell.


Illetve arra mindig ügyelj,hogy valami kutyáknak való probiotikum jó ha van otthon. Gastroferm por,Florentero, Dia dog az hasfogó,de egy kis gyomor rontásnál jó.

2021. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ;) a mai esti sétánál már 80%ban "kemenyet" kakilt. Valószínű hogy elrontotta a gyomrát az én figyelmetlenségem végedt... tényleg köszi mindenkinek <3
2021. jan. 3. 17:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah és azt elfelejtettem írni hogy ez az egész elsején az esti sétanál jelentkezett...
2021. jan. 3. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!