Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így elég neki a 30 perces séta?

Így elég neki a 30 perces séta?

Figyelt kérdés

1.5 éves Jack Russel,most kb már 3-4 hete csak napi 1x sétálunk,délután kb 5körül,de fél 6ra már itthon is vagyunk,tehát nem megyünk sokat,de ha hazaérünk,megvacsorázik és 6kor már durmol reggelig.

Ez így okés?

Attól féltem,hogy majd kevés lesz neki a napi 1x 30 perces séta(mert eddig 2x1.5 órát mentünk),de ezek szerint ez így elég neki?


Napközben sokat játszik/játszunk,rengeteget húz kötélen,rohangál,labdázik. Benti kutya.


Ha ez így elégnek tűnik,akkor megfelel így neki szerintetek?

Nagyon okos,nyugodt,szófogadó,nem rombol.


2021. jan. 3. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Nem elég, egyik kutyának sem elég napi 30 perc séta ha benti kutya... minimum három eü séta kellene neki hogy eltudja normálisan végezni a dolgát.
2021. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%

Napi egy seta? Benti kutya?


Hova vegzi a szuksegleteit? (pisi-kaki)


30perc kulso inger az eletbol naponta?


Szereted te a kutyad?

2021. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%
Tartsd az udvaron
2021. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%

Kistestű, rövid szőrű kutyát az udvaron... gratulálok

Egyébként nem jó, nagyon kevés szinte már kínzás

2021. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is Jack Russel keverékem van, igaz ő már 10 éves.

Mi is napi 1× 30 percet sétálunk, de van olyan mikor hetente 3×-4×.

Ő is benti, ott szokott a plüssért szaladgálni.

De nekünk kertes ház van, a szükségleteit bármikor elvégezheti mivel kutyaajtó van.

2021. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem legyen napi 1 óra. Én a csivaváimmal sétálok kb 2 órát naponta.
2021. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

:D ez vicces. Nem írtam,hogy nincs udvarunk és pl panelban lakunk.

Azért csökkent napi 30 percre a napi 3 órából,mert reggel élből már úgy kell kitessékelni,hogy elvégezze a dolgát. Megérzi a hideget és már kotor is vissza:) Napközben is könyörgök ha hideg van,hogy menjen ki és végezze el a dolgát. A sétánál sem olyan izgatott mint jó időben. A kérdés: ha kellően lefárad és nagy kedve sincs sétálni,akkor miért kell erőltessem? Tehát kedv nélkül ha megindulunk,nem fogom vele megutáltatni a sétát? Van ruhája egyébként. Inkább leírtam mert gyorsan belém állna valaki.

2021. jan. 3. 11:33
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Adj rá kabátot, ha fázik.
2021. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha a kutyának így jó, akkor jó. De figyeld folyamatosan, mit igényel, tavasszal szerintem magától fog visszaállni a hosszabb sétákra.
2021. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Ha ennyi esik neki jól, akkor menjetek ennyit. Ha nincsenek pótcselekvései, akkor nagyjából elég neki ennyi.


Jack Russeles ismerősöm heti 3-4 alkalommal 10-15 kilométert fut a kutyáival egyébként. De ők ehhez vannak szoktatva. Menjetek más útvonalon, erdőben, vidd kutyás társaságba, hogy kicsit változatosabb legyen az élete.

2021. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!