Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül 1 kölyök...

Mennyibe kerül 1 kölyök teljes oltás programja és féraghajtása 8 hetes koráig?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy hol mi a szokás,de a mi állatorvosunk,mind két kutyámnál (legfiatalabb 6 hónapos) kétszer adott be védőoltást,2 kombináltat,4000 ft/db áron plusz a veszettség elleni 4500.
2021. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

4-5 ezer/db, 8 hetesig 2 kell.

Féreghajtó 4x kell, kutya mérettől függ, hogy negyed, fél vagy egész szem, de 200-500 ft/db.

Nekem mondjuk úgy csinálta a talált kutyáimnál, hogy elsőre, mikor elvittem, megvizsgálta tetőtől talpig, lázmérés, minden volt, befújta bolhaellenessel meg adott be neki féreghajtót, ez volt 500 ft összesen. Ezt követően 1 hét múlva várt vissza, amikor kaphatta az első oltást és adott mellé féreghajtót, meg minden oltáskor adott, hogy a két oltás között adjam be, és nem számolta bele az oltásba, csak az oltáshoz adta.

2021. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk addig le sem megy az oltási program. 6-8 hetesen egy parvo, 8-9 hetesen parvo ismétlő. Az összes többi csak ezután.


2 hetes kor : Féreghajtó

4 hetes kor : Féreghajtó

6-8hetes kor : Parvovírus elleni oltás + Féreghajtó

8-9hetes kor : Parvovírus elleni ismétlő oltás+ Féreghajtó

10-12 hetes kor : Kombinált oltás + Féreghajtó


14 hetes kor: Kombinált oltás

4hónapos kor: Veszettség elleni oltás + Féreghajtó

6 hónapos kor: Kombinált oltás


7 hónapos kor: Veszettség elleni oltás

9 hónapos kor: Parvovírus elleni oltás


12 hónapos kor: Kombinált befejező oltás

2021. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!