Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám elérni hogy a...

Hogy tudnám elérni hogy a kutyám újra bízzon bennem?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz múltú kutyusról van szó.Amikor hozzánk került nem volt semmi gond viszont miután kiderült hogy allergiás és kenni kell a lábát utána szerintem nagyon megutált minket.Anya azt mondta ha ez így fog tovább menni akkor lehet el kell adnunk valakinek aki jobban tudna segíteni neki,de én nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni viszont egyáltalán nem bízik bennem.😢

2021. jan. 3. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
miben merül ki hogy nem bízik benned? Én amikor a kutyám fülébe kellett hogy cseppentsek a világ szemete voltam a szemében, már kb menekült előlem. Aztán miután véget ért a kezelés, szépen vissza állt minden a helyére.
2021. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A kutyám imádja a hasát. Sajnos, sokat kell kezelni a fülét. Ha megyek a hűtőhöz és darabolom a jutivirslit, már ugrik is a helyére fel.

A kezelés menete:

Egy falat, tisztító lötyi be a fülbe, nyomogatás.

Egy falat, pucolás.

Egy falat, gyógylötyi be a fülbe.

Végezetül még egy falatka.

2021. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!