Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szilveszter éjszakáján tűnt...

Szilveszter éjszakáján tűnt el a kutyám, szerintetek van amivel segíthetnék neki haza találni?

Figyelt kérdés
2 éves kutyáról van szó, aki nem az elszökős típus volt, gyakran engedtem ki a kertbe játszani, ismerte a körzetet. 3 napja folyamatosan keressük a környéken, aggódók nagyon érte, hogy nem tud haza találni.

2021. jan. 3. 22:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld fb.Sok talált kutyus van fenn.De te is kiteheted, hogy keresed.Lehet ideiglenesen már valaki befogadta.
2021. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
89%
2021. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
20%
Mi értelme volt akkor ennek a kutya chipnek? Volt egyáltalán olyan eset ahol a chip segítségével találták meg az elveszett kutyát?
2021. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
92%

Először is, ide írjatok ha még nem történt meg:

[link]


Utána menj végig az összes olyan facebook csoportban, ahol pl a saját városod/falud közössége van, vagy akár adok-veszek csoport is, max kérd meg az admint, hadd maradhasson. Ilyen csoportokban van a legtöbb ember, aki láthatta a kutyádat.

Mikor a miénk tűnt el, én felkerestem kb minden hivatalos szervet a környéken, többek között a helyi szemétszállítókat is. Irtó segítőkészek voltak, mondták, hogy a reggeli eligazításnál minden kollégának megmutatják majd a kutya képét, ha esetleg látnák valahol.

Remélem megkerül, ne adjátok fel a keresést!

2021. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Facebookon már megosztottam, szerencsére nagyon sok jóindulatú ember van még, aki segített a megosztásával. Köszi a biztató szavakat!
2021. jan. 3. 23:12
 6/42 anonim ***** válasza:
92%

ma 23:05

Nagyon sok megtalált kutya a chip alapján került vissza a gazdájához.

2021. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
0%

6


Jó akkor nem értem hogy a kérdező miért itt keresi a kutyáját?

2021. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon figyelmes lehetsz hogy újév este nem zárod be a kutyádat/macskádat..
2021. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
2%
Küldd rá Győrfi Pali... Lessie sem hazatalál.. a Pál küldte haza.. vagy várj.. 8 után haza kell mennie.. hirdetés.. Facebook, fórum, fénykép, oszlop.. az egész városban.. mindenki megismerje.. és ha össze fut vele, vigye haza.. illetve menhelyen, állat orvosok.. stb..
2021. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
90%
Mennyire ismeri a várost? Falut? Vitted sétáltatni rendszeresen?
2021. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!