Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki mit ad a kutyanak hanyas...

Ki mit ad a kutyanak hanyas ellen, ha autoval utaztok?

Figyelt kérdés
Imád kocsikazni, akkor is beszall az autoba, ha nem kell, de kb 15 km, amit kibir hanyas nelkul. Probaltam ehgyomorra, eves utan par oraval is, de mindket esetben hanyt. Vinnenk magunkkal neha kirandulni, de ez neki sem jo igy. Akinek hasonlo problemaja volt, hogyan oldotta meg? Gyogyszerrel sem akarom mindig tömni.

2021. jan. 5. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem kérd ki állatorvos véleményét, bár én nem tudok segíteni, de attól még lehet, hogy itt fog valaki segíteni neked:)

Ha az ablakot lentebb engeded, vagy ha utazás előtti pár órában csak vizet kap, úgy is rosszul lesz?

Hol szokott ülni?

2021. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem vegyél pluszórát. :)
2021. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ablakot is leengedem, ha jo ido van. Nem használ. Volt hogy a hatso ulesen fekudt nyugodtan, es egyszercsak bloaaa. Az anyosulesen is szokott ulni, egy ideig minden oke, aztan elkezd lefele nezni a padlora es kidobja a taccsot. Öv + hám. Szallitoboxot meg nem probaltuk, de nem hinnem higy az erre a megoldas.
2021. jan. 5. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Tanulj meg vezetni! Legalabb annyira mint egy taxis ... az atlagos autos ritkan figyel az utasra, ossze-vissza fekez, hirtelen kanyarodik, azt utas meg faltol-falig billeg mint szarka a dögön.


Azert hany a kutyad, mert rosszul vezetsz.

2021. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3as, koszi. 😃😃

Probaltam ovatosabban vezetni mar, lassabban kanyarodni, fekezni, gazt adni, de hiaba.

2021. jan. 5. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
3-as vagyok. Lehet megedződött azóta, de első két alkalommal nekem is lehányta kicsiként a hátsó ülést.
2021. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem kell autókázni, probléma megoldva. A kutya történelme során leginkább nem vozlt dolga autókkal. Most ezt is rájuk erőltetni, ez nem tudom, minek.
2021. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#8, le lett írva, hogy szeretnék kirándulni vinni. Meg az átlagember állatorvoshoz is autóval jár, ha vészhelyzet van nem tudsz elsétálni a kutyával és nem mindig jön házhoz a doki.

Kérdező, szerintem van olyan kutya aki szimplán nem bírja, ahogy embereknél is van rosszul levős. Az enyém hozzászokott kb a harmadik út után, pedig nem megyünk sokat. Kb 15 percre van a kutyasuli és a doki is, és nagyon hamar megszokta. Viszont az egyik családtagunknak sokszor kellett vinni kocsival ide-oda a kutyáját, sokkal többször mint ahányszor a mienk megy, és mégis minden egyes alkalommal hányt. Szóval sok mindent szerintem nem tudsz tenni, ha már mentetek annyiszor hogy meg kéne szoknia és még mindig rosszul van, akkor szimplán ilyen típus.

2021. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig a box lesz a megoldàs. Próbàld ki, segíteni fog. :)
2021. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!