Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS!Most mit tegyek?

SOS!Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma mikor kimentem jött velem a kutyám is.Pár perce kiült pont a nappal szemben.Aztán mikor végeztem a munkámmal (tényleg max. negyed óra)oda hívtam, hogy játszunk.Láttam, hogy furcsa az orra, megfogtam és az orrlyukaival egy szintben és alatta nedves volt de felette száraz.Tudom hogy az egészséges kutya orra mindig nedves.Most baj van vele vagy csak a nap száríthatta ki neki?Nagyon aggódom.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 6. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem enyhe megfazas. Ha rendes etelt kap,magatol meggyogxul.

A kutya szervezete a feherjebol (hus)allitja elo a c vitamint.

2021. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Alvás után is teljesen száraz a kutya orra, ez nem jelent feltétlenül betegséget.


Nem feltétlenül nedves az egész orra, azt mondod csak a teteje száraz. Valószínűleg semmi baja. Figyelgesd, ha bágyadtabb lesz vagy változik valami a viselkedésében, akkor vidd orvoshoz.

2021. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhaság. A kutyák orra felül nagyon sokszor száraz, de nem mindegy, hogy száraz, vagy száraz, meleg, tüzel a láztól. Önmagában az, hogy száraz a kutya orra (fentebb jól írják, alvás után is teljesen száraz sokszor), nem jelent betegséget. Ha beteg, azt a viselkedésén előbb fogod látni, mint azon, hogy száraz az orra.
2021. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

SOS!Most mit tegyek? ... tényleg max. negyed óra ... vagy csak a nap száríthatta ki neki?


:) a Nap nyaron sem szaritja ki "tényleg max. negyed óra" alatt :)


Nagyon aggódom. :) ... ez latszik, de szerintem nem kell.

2021. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Figyelni fogom!

Utolsó: Oké lehet picit túl aggódtam de fontos nekem. :)

2021. jan. 6. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még tudod mire gondolok? Nem lehet a földet túrta kicsit és amiatt láttad/érezted felül száraznak? Azért jutott ez eszembe,mert a kiskutyám ma pont így nézett ki,de még a föld is az orra tetején volt mikor észrevettem.:) De pár perc múlva ahogy lepergett már, olyan száraznak tűnt. Én is lestem volna,ha akkor látom meg, hogy mi az.:)
2021. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Simán lehet mivel kint volt felügyelet nélkül.

Aztán kicsit unatkozott... :) És ásott

Igen lehetséges!

2021. jan. 6. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Szuper! Nálunk ma is volt már egy kis ásás, ugyanott ahol tegnap. Tudod folytatni kell az abbahagyott tevékenységet.;) Ma esetleg megfigyelheted mit csinál "tényleg max.negyed óra alatt".:) Persze nem szentírás, hogy ugyanúgy össze fogja túratni az orrát, de legközelebb már nyugodtabban erre is gondolsz.
2021. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!