Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok venni kutyaszőrnyíró...

Hol tudok venni kutyaszőrnyírógépet?

Figyelt kérdés

Akinek van saját nyírógépe,kérem írja le a tapasztalatait!

Selymes szőrű, shih-tzu kiskutyám van.

max 20 000 ft-ot tudnék erre költeni.

otthoni használatra kellene.

(Budapesten)

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm :))


2010. aug. 14. 03:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nincs ilyenem de nem tudom miért nem lenne jó 1 philips amivel az emberek haját szokták nyirni :)

2010. aug. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na hát én kipróbáltam az emberi hajnyírót a kutyára, de nem vitte a szőrét. Levettem róla a feje, hogy akkor fej nélkül óvatosan megnyírom, aminek az lett az eredménye, hogy képtelen voltam egyenletes távolságban tartani a szőrétől, csomó helyen belevágtam, végül a kutyám úgy nézett ki, mint valami rühes nemtudommi. :S

A Fressnapfban vettem végül Moser hobbi gépet 23 ezer forintért, tökéletesen viszi a kutyám szőrét fejjel is, valamint halk, nem rezeg nagyon így a kutyának is jó. Szerintem nagyon megérte.

2010. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

sajnos nekem sem vitte az emberi hajra szánt nyírógép,mert a kutya szőrén elcsúszik a vágóél.


Hallottam azóta Oster és Wahl / Moser tipusú gépekről.

De sajnos nem tudom melyik milyen minőségű .. :(


Kedves második kommentelő,milyen tipusú gépet vásárolt pontosan?

2010. aug. 14. 17:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ebbe segíteni,de kérdezd meg az állatorvost vagy a kutya kozmetikust!
2010. aug. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vatera.hu Én ott vettem egy hete, meg is jött, nagyon tetszik. Moser Rex, de neked a Moser 1230as is jó lenne szerintem. Én postaktg-el együtt 15.500Ft-ért vettem. Ezzel már nagy bundájú kutyát is nyírhatsz, jó teljesítményű gép.
2010. aug. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
[link] nézd meg lehet hogy jó
2010. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kedves 08:25-ös válaszoló! És kipróbálta már ezt a típust,hogy hogy nyír?
2010. aug. 18. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Moser Rex van nekem is, a típusszámot sajnos nem tudom fejből, de a Fressnapfban meg fogják tudni mondani, met ezen kívül csak egyféle Mosert árulnak, de az majdnem kétszer enynibe kerül.

Az Osterrel nekem nem voltak jó tapasztalataim, többször próűbáltam Oster gépeket és mindegyik melegszik. :S Két géppel lehetett csak egy kutyát nyírni, úgy hjogy míg a felmelegedett gép hűlt, addig a másikkal folytattuk a munkát. :S

(második válaszoló voltam)

A Moser rex kisgépet házi nyírásra bátran ajánlom, árban és minőségben is nagyon korrekt, mivel nem iparszerű tevékenységre kell, bőven bírni fogja és nem utolsósorban az élezése sem drága, két ezer forint körül van.

2010. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

08:25-ös vagyok. Moser gépek közül is nagyon sok van. A Fresnapf-ba nagyon drága, érdemesebb internetes áruházba vagy ahogy írtam, a vaterán venni. Amit nézni kell az a W. 10W-os inkább csak otthoni használatra ajánlott, főleg pici kutyára, de selymes szőrű kutyára nem. A Moser 1230-as, a Moser Rex és a Moser Max 15w-os, ezekkel már bármilyen kutyát meglehet nyírni.

Igen, kipróbáltam és nagyon jó a gép. Remélem segítettem.

Ja és még egy, aksisat ne vegyél, csak hálózatról működőt, mert akkor kínlódni fogsz azzal hogy jajjj, most lemerült és félbemaradt a kutya, vagy lehet hogy nem lesz olyan teljesítménye a nyírógépnek.

Amúgy Mosert használnak a kozmetikusok is, Rexet vagy Maxot.

2010. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!