Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ejjel -5 fokban fazni fog a...

Ejjel -5 fokban fazni fog a labi kutyam?

Figyelt kérdés
Szigetelt a hazikoja, ejjel 3 ora fele -5 fokot mondanak. -3at nagyon jol birja, csak en allandoan aggodom erte.

#hideg #labrador #Minusz fokok #Ejjel fazik
2021. jan. 7. 16:31
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
37%
Jó helye van ott
2021. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
73%

Én beengedném a házba.

Nem hagynám kint éjjelre.

2021. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 Akitakarsz ***** válasza:
40%

Kint hagyhatod szerintem

Én eddig még egy kutyám sem volt benti

Bár nekem most sarplaninacom van

2021. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne aludhatna bent,ha nem csinál semmit?
2021. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Be nem engedhetem sajnos. Garazsba szoktam beengedni -7 foknal mindenkepp.

Telen nalunk sokszor van -4/-5 minimum az ejjel tehat nem akarom, hogy elszokjon a hidegtol. A garazsban 13/15 fok van, ha mindig beengednem akkor elkezdene vedleni.

Csak aggodom erte mindig❤

2021. jan. 7. 17:11
 6/40 A kérdező kommentje:
Es ha elkezd vedleni akkor utana biztos fazni fog.
2021. jan. 7. 17:13
 7/40 Akitakarsz ***** válasza:
34%

Biztos nem fog fázni a fajtájábol kiindulva

Nekünk volt staffordshire terrierünk éjjel nappal kint volt. Szóval egy labradornak semmi baja nem lesz

2021. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
65%
Engedd be a garázsba éjszakára! -5 fokban egyik reggel megfagyva találod, s aztán aggódhatsz a vedlés miatt! Bakker, "elkezd vedleni"...
2021. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
68%
5.,6.:Egy példa:Apám ezt mondja mindig,hogy ne aggódjak a kutyáért,mert a kutya bírja a hideget,hozzá van szokva.Én pedig azt felelem neki,hogy hozzászokni nem lehet a hideghez,csak kibírni.Próbálja ki csak ő,hogy milyen az.Azt mondja,de hát ő nem kutya.A kutyának van jó meleg bundája,nem fázik higgyem csak el neki.Jólvan mondom,akkor öltözködjél fel jó melegen úgy hogy ne fázzál,és menjél ki egész éjszakára,meglátjuk meddig bírod.Erre már nem szól semmit,csak beengedi a kutyát.
2021. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
35%
És még az is furcsa,kedves kérdező,hogyha éjszakára nem engeded be a kutyát amikor --ok vannak,mert melegen vedlik,akkor valószínüleg napközben sincs bent a kutya,mivel napközben melegebb van kint mint éjszaka ,és nem akarod hogy elszokjon a hidegtől.Tehát akkor valószínűsíthető,hogy a kutyád éjjel-nappal kint tartózkodik.Ha pedig így van akkor ez állatkínzás.
2021. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!