Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Izom tomeg noveles?

Izom tomeg noveles?

Figyelt kérdés
A kutyusom eleg furcsan nez ki a hatso labai nagyon izmosak de az elso ketto valamiert nem akar annyira megizmosodni mint a hatso labai (igazabol nem erdekelne mennyire izmos csak kicsit vicces igy) nem tudtok jo edzest az elso testere?
2021. jan. 7. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Bocsi, sajna nem tudok segíteni, de először nem azt olvastam ,hogy növelés, hanem hogy nőleves, mondom miii?:D
2021. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi fehérjét kap? Milyen az étrendje?
2021. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Barfozunk 😊 neha befigyel egy kis szuper premium tap 38 feherje 20 zsir 😁
2021. jan. 7. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Azért izmos a hátulja mert ahogy megy, tolja magát előre.. és minél izmosabb, annál hülyébben fog járni, és mégjobban erősödik.. tanítsd meg hátrafelé menni.. akkor az első lábával tolja magát majd.. és az erősödik.. :-)
2021. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az én kutyám hátsó része tömény izom eleje kevésbé. Szerintem ez így normális :) egyébként mi is barfozunk
2021. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutya ez T-rex? :) Persze, hogy izmosabb a hatso laba, ha nem tudnad a kutya 'hatsokerek meghajtasu'.
2021. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Kerdezo,menjetek hegyre. Felfele menet kb 75 fokos dolesszogben izmosodik a kutya mellso laba combja es mellizma.

Jo,h olyanok irogatnak,akiknek nincs izom a kutyajukon.

2021. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!