Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust ajánlotok lakásba?

Milyen kutyust ajánlotok lakásba?

Figyelt kérdés

Fontos,hogy nyugdíjas vagyok,tehát sok szabadidőm van de egyáltalán nem vagyok pörgős,nyugodt és higgadt kutyát szeretnék kizárólag menhelyről.

Hogyan működik a kutya választása és mennyi idő után lehet hazahozni?

Én egyedül lakom egy csendes társasházban.

Mikre kell oda figyelnem az az mik a kötelezettségeim?

Nagyon hálás lennék ha segítenétek ebben a kérdésben.



2021. jan. 8. 08:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyen ugyanezt mondd el ott segítenek .Ismerik melyik állat milyen náluk ,tudnak neked ajánlani állatot :)
2021. jan. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyat ami kis növésű
2021. jan. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Mikre kell oda figyelnem az az mik a kötelezettségeim?


Egy nap legalább 2x lakjon jól, legyen mindig mellete víz, kutya póráz, minden nap vidd sétáltatni legyen nálad kutyapiszok zacsi..


Én falusi vagyok szóval nem nagyon tudok segíteni, nálam az udvaron van de mindig viszem sétáltatni. :)

2021. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Ajánlott olyan választani ami nem hullatja nagyon a szőrét, mert különben szét hullatja a lépcsőházat,így szomszédok nem vesznek majd jó néven
2021. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyen segítenek. Viszont kölyköt nem fognak adni, ami nem is baj. Egyébként egy nyugodt idősebb kutya például jó lehet.
2021. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

"Ajánlott olyan választani ami nem hullatja nagyon a szőrét, mert különben szét hullatja a lépcsőházat,"

Amelyik kutyának így hullik a szőre, az nem egészséges. 🙂

2021. jan. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos rovidszoru beagle vagy magyar vizsla alapból egész évben hullik a szőre, ha lakásban tartják. Akkor is ha egészségesek.
2021. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Idosebb kutyat valasztanek, vagy legalabbis kozepkorut, ami mar nagyjabol lenyugodott. Menhelyen ugyis tudnak majd ajanlani, ha nem szamit a faj, akkor ugyis az lesz a lenyeg, melyik kutyaval vagytok ott helyben kolcsonosen szimpatikusak egymasnak. Ugy tudom ugysem azonnal adjak a kezedbe, hogy tessek, vigyed, hanem par alkalommal elmesz ismerkedni.
2021. jan. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
A faj nyilvàn számít neki, utolsó, hiszen kutyát akar, nem pl medvedisznóembert. A fajTA lehet hogy nem számít...
2021. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
9 :DDDDD Bocsi, meg epp csak elkezdtem inni a reggeli kavemat iras kozben.
2021. jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!