Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyának?

Mi baja lehet a kutyának?

Figyelt kérdés

Rohamokban tör rá, folyamatosan hangosan nyög, egyet egyet ugat is mellé. Utána abbahagyja, majd kb óránként újrakezdi 10 percre.

Gondoltam csak fázik (szigetelt ól, alatta szalma), beengedtem a fűtött garázsba, de 5 perc múlva folyamatos ugatással jelezte, hogy ki akar jönni.

Állatorvost nem tudom elérni, ebben az országban ünnep van, ilyenkor még embert se gyógyítanak...



2021. jan. 9. 06:32
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Amúgy létezik, hogy elkapta tőlünk a covidot?
2021. jan. 9. 06:32
 2/27 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:
94%

Állatorvosi ügyelet?

Minden megyeszékhelyen működik legalább egy állatkórház.

Fel kell hívni őket, biztos tudnak segíteni. Gondolom, nem utasítanak el.

2021. jan. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Tünetek alapján gyomorcsavarodás vagy bélelzáródás. Mindkét esetben órái vannak hátra, úgyhogy azonnal orvos!
2021. jan. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#2 Ukrajnáról van szó, itt nincs állatorvosi ügyelet 150 kilométeren belül. Még rendes humán se nagyon. Azonkívül karanténban is vagyok. Állatorvost nem tudom elérni, karácsony van itt, ilyenkor kb lehetetlen.

Mondjuk, ha azt vesszük, hogy a mentő se jött ki, mert "úgy sincs hely, fiatalok meg túlélik a koronát" sok jóra nem számítok. Ez egy ilyen kellemes ország.

#3 tegnap reggel óta így csinál, szerintem valami más baja lesz. Vizet nem iszik, enni viszont eszik. Úgy tűnik, mintha lázas lenne. Hogy tudom megmérni, meg mennyi az ideális?

Oltásokat elvileg megkapta. Azért elvileg, mert oknyomozó riportok szerint a humán gyógyszerek 60%-a hamis Ukrajnában. Gondolhatod az állatoknak akkor milyen szép lehet az arány.


Szegényt nagyon sajnálom, nem is tudtam aludni.

2021. jan. 9. 08:28
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Hőt mérni végbélen keresztül tudsz neki. 38-39 fok lenne az ideális. Ha nem akar inni, próbálj leves levet adni neki, vagy akár felvert tojást, macskáknál működik, talán a kutyusnál is.
2021. jan. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Tálaltam egy állatorvost, viszem odafele
2021. jan. 9. 10:53
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Írd majd meg a fejleményeket. Drukkolok a kutyusodnak!
2021. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%

Nalatok januar 9-en meg karacsony van? :D

Egyebkent orulok, hogy talaltal orvost, valami komoly baja lehet szegenykenek, remeljuk a legjobbakat! Covidot nem tudja elkapni toletek, az allatok virusa mas. Ha hazaertek, akkor a kutyus legyen bent veled par napig a hazban, neked is jo, mert tudod figyelni, es neki is jo, mert ott vagy mellette.

2021. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Hogy van a kutyus?
2021. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

Szia Drukkolok a kutyusnak! Nagyon!

Nektek is, mielőbbi gyógyulást kívánok a covidból!


Egyetértek az előttem szólóval, mert lehet, hogy gyomorcsavarodása van vagy bélcsavarodása.

Nálatok most van karácsony az ottani egyház szerint.

Boldog karácsonyi ünnepet kívánok!


Írd meg légyszíves, hogy mi van a kutyussal.

Köszönöm szépen!

2021. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!