Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a két...

Mit gondoltok erről a két kutyafajtáról?

Figyelt kérdés

Sinka és mudi.

Mit gondoltok róluk? Milyen kutyák ők?

Szimplán érdekel, semmi rosszindulat :)



2021. jan. 9. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha magyar kutyafajtát kellene választanom, biztosan Sinka lenne.
2021. jan. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És miért? :)

Mindkét fajta nagyon szép, hasonlítanak is. De sajnos egyik ismerősömnek sincs. Így gondoltam megkérdem itt, esetleg tapasztalatok velük, vagy érvek mellettük :)

2021. jan. 9. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Igen, a küllem alapján vagy Sinka, vagy Mudi. A Sinka nagyobb, csak azért. Kuvasz is szép, de ő vadabb fajta.
2021. jan. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindketto terelő munkakutya, nagy mozgasigennyel, nem kifejezetten kanapekutyak, folyamatosan kell nekik a feladat. Sinkaval meg nem talalkoztam szemelyesen, de eleg impozans megjelenese van.

A mudik idegenekkel bizalmatlanok, de utana nagyon aranyosak. Ugy vettem eszre inkabb egygazdas kutya, nagyon tanulekonyak.

2021. jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A ketto kozul inkabb a mudit valasztanam, holott a sinka talan jobban tetszik kulsore. Viszont a sinka meg nincs ugy elvarosiasodva, nem igazan szoktak hobbikutyanak tartani, aki becsuli a fajtat es vigyaz ra, az nem is nagyon fog hobbira adni munka nelkul. Mudival ha kelloen foglalkozol, tok jol el lehet elni varosban, viszont kva sok melot igenyel, hogy ne csipkedjen mas kutyakat, embereket es ne legyen egy orjongo allat. Tehat inkabb sportos embereknek valo, akik komolyabban is szeretnek kutyazni.
2021. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!