Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam hozzá az újt...

Hogy szoktassam hozzá az újt táphoz?

Figyelt kérdés
Happy dog kutyatápról váltottam brit prémiumra.A fokozatos átváltás nem ment.Ha a táljába beleteszem mindkettőt akkor kiválogatja és csak a happy dog tápot eszi meg.Van még valamilyen techinka hogy szoktassam át?És egy másik kérdés.Egyáltalán át szoktassam ha ennyire nem kéri?Melyik táp jobb?

2021. jan. 9. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Keverj bele májkrémet vagy valami olyan húst ami kenhető ès akkor èrzi rajta a húst így lehet megfogja enni
2021. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Egyszeruen tedd le ele es kesz. Ha nem eszi meg, elveszed, kesobb megint odaadod neki. Ezt addig csinalod, ameg meg nem eszi. Hozzank tavaly kerult egy konzervfuggo kutya, gondolhatod. A legdurvabb eset, semmit nem volt hajlando megenni a konzerven kivul, csont es bor volt a kutya es fogkoves is lett az elozo gazdajanal. Nem volt rossz gazdija, de az az ember egyaltalan nem volt egy falkavezer alkat, sem nagyon kutyazos es idaig fajult. Hat igen, 3 napig kevertem neki a konzervjet egy nagyon jo minosegu tappal, de felesleges volt, mert utana ugyanugy nem evett a tapbol. Fogtam, kidobtam a konzervet es naponta 3-szor eleraktam a tapot. Mar aznap este evett egy-ket falatot, aztan fokozatosan egyre tobbet. Mara mar imad enni, barmilyen finomsagot megkostol szaritott husokbol is. Meg is hizott, szep formas, mozgekony kis eb lett belole.

Ezeket a tapokat annyira nem ismerem, de itt azt szoktak mondani, hogy a Brit mindenkeppen jobb a Happy-nel.

2021. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Én macskánál cserélgettem úgy, hogy egyszer az egyik tálban volt a régi másikszor a másikban.

Eleinte nem akarta megenni az újat hiába volt jobb minőségű. Szerencsére azóta ilyen gond nincs.

2021. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fényévekkel jobb. Én is plusz extrára szavaznék ami akár lehet egy jó hús vagy csontleves is.
2021. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!