Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem nevezhetem el a...

Miért nem nevezhetem el a saját kutyámat? Ezek szerintetek jó nevek?

Figyelt kérdés

Lesz egy kutyánk. Keverék lesz de a nemét nem tudni mert még nem néztünk kutyákat. Valószínüleg fiú lesz mert anya nem akar lányt. Én az Ollio névre gondoltam mivel így hívják a kedvenc filmemben a föszereplőt (Call Me By Your Name). De a szüleim azt mondták, hogy nem lesz cigány neve a kutyának. Én mondtam, hogy olasz de szerintük ugyan az. Én olasz nevet szeretnék neki de kezdem elengedni.

Végül arra jutottunk, hogy hogyha lány lesz akkor barack lesz a neve(azért mert cmbyn-ben szerepet kapnak a barackok) ha fiú lesz akkor meg az lesz a neve, hogy Mars (Yungbludtól a kedvenc zeném).

Szerintetek ezek jó nevek?



2021. jan. 9. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az Ollio és a Mars nagyon tetszik, és a Barack mint név is tetszene, ha nem tudnám hogy hogyan szerepelt a filmben. Nem akarnám, hogy az jusson eszembe minden alkalommal mikor a kutyámat hívom :D
2021. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Uh, remélem amikor gyereked lesz, nem hagyod hogy ilyen szinten beleszóljanak. Pontosabban inkább semennyire.
2021. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 Nekem nem kifejezetten az a jelenet jut eszembe hanem ami a szerelem ami a két főszereplő között van és el tudok vonatkoztatni attól a jelenettől.

#2 Igazából a 3 állatomból kettőt anya nevezett el mert nem tetszett neki az a név amit én akartam nekik adni így átnevezte és ráragadt az állatokra a név. Ezért kicsit félek hogy amit a kutya fog kapni név az megmarad-e neki

2021. jan. 9. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Csak olasz neveket adok a kutyainknak. Nem vagyunk ciganyok. Szeretem az olasz nyelvet es a neveiket is.


Valassz mas olasz nevet.

2021. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
80%
Leülnék beszélni a kedves szülőkkel, hogy ennyire nem hagyják érvényre jutni az akaratod😳 Értem én, hogy nem tetszik neki, de nem hiszem, hogy ez fair, hogy ennyire lesz*rja te mit szeretnél..
2021. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de elég sötétek, ha azt mondják az olaszokra és cigányokra, hogy ugyanaz.

Amúgy a Mars az jó név. A rómaiak harc istenének a neve.

2021. jan. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem tettél már fel ezzel egy kérdést?
2021. jan. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2021. jan. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

Az nem én vagyok csak arról a kérdésről eszembejutott ez és épp vitatkoztunk, hogy én az Ollio nevet akarom adni a kutyának

2021. jan. 10. 09:58
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A #8-as kérdés én vagyok, szia :D
2021. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!