Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya az ágyba pisil az...

Ha a kutya az ágyba pisil az a dominancia jele? Kan kutya

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Igen.

Vagy neveletlen.

2021. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Vagy még nem szobatiszta
2021. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Nalunk kezdettol lemoshato mubor van lepedo helyett. A

Imor fel eves volt az ivaros kan kutyank es nem vittem el jatszani ,aznap agyba pisilt : az en paplanom latvanyosan lepisilte,a baratom parnajara meg rakskilt 😂


Eloszor nagyot nevettunk,aztan lehuztuk az agynemut es kimostuk.


Persze mondtuk neki,ah meglattuk ezeket,h nem orulunk neki ,nem szabad. Nem dramaztunk,nem orditoztunk,nem buntettuk. Egyszeruen felfogtuk az uzenetwt,h ha mi sz.runk ra,h neki mi a jo(nem vittuk el jatszani kutyakkal),akkor o is sz.rik rank .


Figyelj oda jobban a kutyadra: mozgasigenyet elegitsd ki es vidd kutyak koze surubben. Na meg a sorrendisegi szabalyokat tartsd be.


Ha te kegyetlen dominans es agressziv vagy a kutyaval,o is ilyen lesz veled es masokkal.

2021. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Másfél éves, sosem csinált még ilyet. Fél éves kora óta szobatiszta.
2021. jan. 9. 22:12
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Akkor valszeg szeretett volna menni valahova vagy futkoraszni a szabadban. Ird fel,melyik nap mit mozgott es mennyit. Le fogod tudni vonni a kovetkeztetest,h mennyi mozgas eleg neki,mennyi keves.


Nekem ette mar meg tobb taskam,amikor nem vittem mozogni 2 napnal tobb ideig. Hat o is kommunikal a gazdival ,ahogy o tud. O nem tud beszelni sajnos. Nem tudja neked mondani,h Mami engem nem vittel tegnap a kis barataimhoz jatszani es ma se,ezert szomoru lettem es lepisiltem a palanod. :( Vedd eszre Mami,h mozogni szeretnek!

2021. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben szerintem történt valami, ami nem tetszett neki, és így jelezte. Pl. sok vendéged volt a lakásban, akik betolakodtak, esetleg barátnőt vittél fel, vagy hasonló.
2021. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha a vendeg nem tetszett vonlna,akkor azt azonnal megharapta volna szerintem.


Hany orat voltal tavol,amig a pisiles tortent?

Nem veszekedtel vele elotte?

Nem etetted be egy nagy adag levessel es tavoztal 8 ora hosszara? (Kellett neki,de nem tudott szolni ,h vidd le.)


Egyedul elsz es no vagy? Franciaagy van? A te fekhelyreszedre pisilt vagy az ures reszre?

Ha egyutteltek,akkor arra merges a kutya,akinek a helyere pisilt.

Ha egyedul,akkor nem tetszett a vendeg,ha volt ott az uj pasid. Talan. Vagy keveset foglalkoztal/foglalkoztatok vele.

———

Hatarok feszegetese. 1,5 evesen nalunk is ez volt. Mi konnyedden vesszuk ezeket. Azota nem is volt tobbet agy pisi kaki. Ha kibillensz a lelki egyensulyodbol es pataliat csinasz,orditasz,csapkodsz stb,akkor elbuktal a vizsgajan. A kutya egy lelkileg kiegyensulyozott egyent tart vezetonek,aki minden szituban hidegfejjel tud esszeru dontest hozni. Ilyenkor van a vizsgaztatas idoszaka.milyen szitut hogy oldasz meg?? Ratermett ,meltosafteljes,lenyeglato es eredmenyorientalt vagy-e.

Velunk latta,h nem tud szorakozni,mert mubor a lepedo. A matrac nem karosodik. A tobbit kimostuk. Ugyis idoszeru volt kimosni az agynemut. Regota nem mostuk ki.

Nem is probalt ilyennel idegesiteni azota se.


Mi szamitottunk ilyesmi vizsgaztatasokra.

2021. jan. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Gondolj a Bad boys c filmre: Will Smith a laza nagymeno. A tarsa meg a csalados mindenen aggodo szerencsetlenseg. Melyikuk a meno dominans? Melyikukre hallgatnak a gyerekek? Eloben is igy van.
2021. jan. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy eset nem jelent még semmit. Ha ezt elkezdi rendszeresen, akkor igen, ott valami nevelési gond van.
2021. jan. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Cicam valamiert utalta az uj csajomat es o is az agyba pisilt ... akkor valtozott meg a viszonyuk, amikor egyszer a szemnuk lattara kakalt bele a szandaljaba :)))


Hat nezd meg most mit csinal! Szolt a lany es mutatja ahogy a macsek ott feszul a szandalja felett, nez bele az arcaba es kakal :))) Hat en ugy elkezdtem rohogni, annyira jokedvuen, hogy ez a hangulat atragadt a lanyra, o is elkezdett rohogni es valahogy onnantol rendezodtek a dolgok.


Szerintem a lany es a macska kozott volt valami feszko, ami abban a rohogesben feloldodott :)))

2021. jan. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!