Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatás 8 után?

Kutyasétáltatás 8 után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ha ismerősömmel együtt sétaltatok kutyát 8 után, akkor az szabályszegésnek számít, vagy sem?

2021. jan. 9. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Kutyat lehet setaltatni 8 utan 500 meteren a akohyeden belul. Azaz azt mondjatok,h elettarsak vagytok,ha megallitanak.
2021. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%
Én úgy tudom, egy kutya, egy ember.
2021. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Egy kutya, egy ember. Es lakcimkartyahoz kotve. Ha alberletbe vagy, akkor albi szerzodessel igazolva, hogy a lakohelyed 500m korzetet nem hagytad el.


Persze lehet probalkozni, de nem eri meg!

2021. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell lakcimkartyaval meg berleti szerzivel igszolni a lakohelyed. Akkor megeohamoznak a tomegek a hivatalokat....
2021. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
4es! De igen kell! Minket igazoltattak es megneztek a lakcimkartyat+szemelyit majd kozoltek ennel tovabb ne menjunk, mert az 500m hataran vagyunk! Szoval ez a szabaly, persze rendor valogatja mennyire veszi komolyan. Itt minden este jonnek a rendorok korzoznak, meg a jardara is felhajtanak autoval.(xv ker)
2021. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

ha van munkáltatói igazolásod és azon az albi címe szerepel, az teljesen jó.


5: "minket" kivel voltál együtt, és egy kutya volt?

2021. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Ketten kellettek hozzá, hogy pisiljen, kakiljon a kutya?
2021. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem foglalkoznak a kutyasokkal csak akkor, ha biztosan megszegik az 500m-es szabalyt ... mondjuk ha a kutyas autoba ul es kimegy a Margitszigetre, ott tutti megszegi a szabalyt ezert cseszegetni fogjak ... de ha hazak kozott setal valaki a kutyajaval, szo nelkul elmennek mellette.


Rendszeresen talalkozom az esti setanal rendorokkel, soha nem allitottak meg. Volt, hogy egy fel utcahosszat mogottem gurult a rendorauto, mert az uttest kozepen setaltam es ugy elvoltam bambulva, hogy mar csak akkor vettem eszre oket amikor az auto mar megvilagitotta a labamat ... siman mosolyogva tovabbmentek :)

2021. jan. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
500 métert kell betartani,és mindegy hányan mentek sétáltatni,rendőr válogatja
2021. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
rendőröknek is már kezd elegük lenni ebből...
2021. jan. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!