Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg neki?

Hogyan tanítsam meg neki?

Figyelt kérdés

11 hetes kutyusom van, nagyon okos.

A "beszélj" parancsot már megtanulta (felszólításra ugat), hogyan taníthatnám meg neki a "suttogj" (halkan ugat) parancsot?



2021. jan. 10. 19:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Klikkerrel egyszerűbb. :) Ha ugattatom, előbb-utóbb berág, hogy nem dicsérem meg, és elkezd ilyen hangokat produkálni. Dicsérd le, majd köss hozzá egy parancsot.
2021. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
11 hetesen meg ne ilyenre tanitsd! Te sem verselemzessel kezdted el az irodalmi ismereteidet, hanem megtanultad elobb az abc-t.
2021. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Kettesnek üzenem, hogy nem csak ezt tudja. Tudja az alapokat, sokat foglalkozom vele. Imád tanulni, ő ilyen. Ha utálná csinálni, akkor nem csinálná, nem erőltetem rá.

Szerintem el tudom dönteni, mire tanítom meg őt :)

2021. jan. 10. 19:34
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Szobatiszta mar? Kijon mas kutyakkal? Letudod tiltani? Visszajon ha hivod? Ott marad a helyen ha raszolsz?


Mert akkor tenyleg okos kutyad van :)

2021. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen, mindet tudja már.
2021. jan. 10. 19:42
 6/22 A kérdező kommentje:
Plusz még néhány alapabb trükk. Most szeretném bővíteni a tudását:)
2021. jan. 10. 19:42
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
Figyelj! Ezen az oldalon altalaban ertenek a kutyahoz ... annyira mindenkeppen, hogy tudjuk mit lehet elvarni egy 11 hetes csodakutyatol!
2021. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Szóval most azt akarod nekem mondani, hogy ha meg tud tanulni egy új trükköt 10 perc alatt és meg is jegyzi azt, akkpr én vagyok a hülye és inkább ne tanítsam? :D

Eldönthetem én, hogy mit tanítok a SAJÁT kutyámnak, és mit nem?

Nem véleményt kértem a nevelési módszereimről, nem is azért tettem fel a kérdést, hogy menjen itt a dobálózás meg gyanúsítgatás:D

Ha nem írtam volna oda a korát, te sem itt kötekednél:)

2021. jan. 10. 19:51
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
11 hetes, majd ha kamaszodik valamennyit úgy is elfog felejteni, felesleges ilyenekre tanítani még
2021. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Megtanulja hamar, de nem biztos hogy meg is fog neki maradni hosszabb távon
2021. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!