Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fejbedobtam a kutyám a labdájá...

Fejbedobtam a kutyám a labdájával?

Figyelt kérdés
Tömör gumilabdája van, aminek van ilyen kötél fogója is. Mivel hideg van, vettem kesztyűt, a labda kicsúszott a kezemből és egyenesen a kutya fejét találtam el vele. Valószínűleg valahogy megsérült a szája, mert vérzett egy jó 5 percig. Szerintem a Rogán felsértette a száját belülről vagy ilyesmi. Nem tűnik úgy, mint aki haragudna, játszott volna utána tovább. Valamivel kezeljem a sebet?
2021. jan. 11. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Betadin
2021. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Antibakterialis a kutyak nyala. Nem kell kezelni semmivel.

A betadin csak belekerul az emesztocsatornaba es kioli a hasznos belflorat,ami veszelyes,ha nincs ott a megfelelo belflora. Szoval a betadinnal ne kend be a szajat.

2021. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem elharaphatta a nyelvét, ahogy a fejére esett a labda. A szájon belüli sebek viszonylag hamar begyógyulnak, de máskor óvatosabban játsszatok!! Persze, hogy nem haragszik, mert a kutya ilyen megbocsájtó, ha macskával csináltad volna ezt, már halott lennél.
2021. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Sok aljasságot kinézek a Rogánból, de hogy felsértené a kutyád száját belülről, ezt nem gondoltam. (Elnézést.)
2021. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem lesz semmi baja, de azért nézz be a szájába később, minden oké e :)
2021. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!