Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fürdetnétek 2-3 hetente a...

Fürdetnétek 2-3 hetente a kutyát ezzel a samponnal?

Figyelt kérdés

[link]


Van levendulás változata is. Sok jót olvastam róla véleményekben is,de vajon tényleg mindennap használható?

Nem akarom mindennap fürdetni a kutyámat,de azért érdekelne a véleményetek.


2021. jan. 11. 17:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem lehet 2 hetente megfürdetni a kutyát, még minőségi samponnal sem.

Havonta 1× maximum.

2021. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Miert akarod 2 hetente furdetni a kutyat? Nem jo nekik.
2021. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Minek furdetned?

A legtobb emberi hajsamponra is ra van irva, hogy napi hajmosasra ajanlott, azonban naponta mosni a hajadat szinten eleg karos a fejborodre es a hajadra nezve.

2021. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen gyakran nem szabad fürdetni őket, mindegy hogy milyen samponnal.
2021. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen gyakran, ha fizetnének se fürdetném a kutyám.


Ha benti igény szerint 1-2 havonta.

2021. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Semmilyen samponnal nem fürdetném a kutyámat 2-3 hetente, mert nem akarok neki rosszat. Nem akarom tönkrevágni a bőre természetes védekezőmechanizmusát.

Követem az állatorvosom által javasolt utat, miszerint csak végszükség esetén fürdessem, ha pl beleforog egy elhullott állatba. Az előző kutyám évente kétszer fürdött, egyszer tavasszal mikor már meleg volt az idő, egyszer pedig ősszel, mielőtt bejöttek a hidegek. A jelenlegi 8 hónapos, és soha életében nem fürdött még, mert nem volt indokolt. Nem koszos, nem büdös.

Az meg nem elég indok nekem hogy "jajj hát ő az én babucikám, a gyerekpótlóm, fürdenie kell, mert csak."

2021. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
6%
Én hetente szoktam fürdetni, még sincsen semmi baja.
2021. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Az en kutyamnak pont ma is megdicsertek a szoret :) ... pedig csak akkor furdik amikor bemegy a toba, vagy elazik az esoben.

Komolyan mindig dicsergetik en meg csak mosolygom magamban. Eleteben 3x furdott samponnal, akkor is azert mert belefetrengett a vaddisznoszarba :P

2021. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az enyém Dermilennel fürdik most, 2 hetente. Visszatérő bőrproblémái voltak,doki ezt ajánlotta és azóta(lekopogom)gyönyörű a bőre/szőre. Most nyáron nyaraltunk,kirándultunk és elfelejtettem fürdetni,kb 4-5 hét volt mire eszembe jutott és ki is újult a bőr gondja. Karácsonyra kapta viszont ezt a fent linkelt kutyasampont egy távoli kutyás nagynénémtől,h ez milyen jó,nem mellesleg illatos is. Tegnap kérdeztem én az állatorvost,aztmondta próbáljuk meg. Tehát ha mindennapos használatra van írva,attól még nem annyira lenne jó,vagy ne kísérletezzek?

2021. jan. 11. 18:05
 10/21 A kérdező kommentje:
Jack Russel 6 éves.
2021. jan. 11. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!