Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudi mellé whippet? Javasolnát...

Mudi mellé whippet? Javasolnátok? Mennyire egészséges fajta?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 18:01
 1/2 Borcika ***** válasza:
100%
Szia! Mivel mind kettő fajtának elég nagy mozgás igénye van ezért ha tudsz velük foglalkozni, miért is ne!? Nem tudom hogy érted azt, hogy "mennyire egészséges" de ha arra gondolsz, hogy gyakoriak-e a betegségek, akkor én arra azt tudom mondani: Hogyha normális tenyésztőtől hozod akkor 99%-ban nem lesz probléma (persze vannak kivételek) mivel szűrve vannak a legtöbb betegség ellen. Én amúgy imádom a whippeteket szerintem nagyon cuki kis kutyák! Vadászni esetleg szeretnél vele (apróvad pl. nyúl)?
2021. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet, mert mind a kettőnek nagy a mozgásigénye.

A whippet hajlamos lehet véralvadási zavarra, szembetegségre, és altatóra való érzékenység is előjöhet náluk.

Általában véve amúgy nem egy beteges fajta, de természetesen minden fajtának megvannak a maga rizikói. A whippetnél ez a három a leggyakoribb.

2021. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!