Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem lehet táppal egy...

Miért nem lehet táppal egy időben főtt kaját adni a kutyának?

Figyelt kérdés

Miért rossz ez neki?

A mi kutyánknak sosem volt semmi baja sem belőle.

Mégis sokat olvasom, hogy ez ártalmas a gyomruknak. Valaki kifejtené?



2021. jan. 11. 18:36
 1/6 Borcika ***** válasza:
100%

Szia!


Nem ugyan annyi a kettő dolog emésztési ideje. Olyan, mintha te úgy ennél, hogy egy kis chips, utána csoki, meg pörkölt.. Lényegében a gyomrát összezavarod, mert "össze vissza" kap kaját. Egyszer-egyszer szerintem nem baj ha kap egy kis finomságot, viszont folyamatosan nem ajánlott! Egy biztos: a vegyes táplálással nem tudsz kiegyensúlyozott étrendet összeállítani a kutyádnak.

2021. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bizonyos idő elteltével sem? Úgy olvastam, úgy adható.
2021. jan. 11. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Miert ne lehetne? :) Az en kutyam ossze-vissza kap .... nincs is gond a tapvaltassal. Ez csak azokat izgatja, akik ilyel ultratudomanyosan nyaljak ki a kutyajuk valagat. Az en kutyam mindent megeszik ... jot-rosszat, mindent amit kap.
2021. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy egymas után nem ajanlott, azzal nem is "kinzom" oket. De tenyleg nincs baja tole a mi kutyánknak sem. Normális kajakat fozok nekik, husokat, majat, kapnak sok zoldseget, vitamint. Nem a legjobb minosegu tapot kapjak, hanem egy kozepkategoriasat.
2021. jan. 11. 20:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak valamelyik nap belealltak a valaszadok egy kerdezobe, mert nyers kajat adott a kutyájának a tap melle... Ezert tettem fel a kerdest, mert amugy szerintem normalis keretek között nincs belole baj.
2021. jan. 11. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Etesd a NASA legujabb kutatasai szerint! :)
2021. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!