Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki több éve kutyazik, kapott...

Aki több éve kutyazik, kapott mar el valaha betegseget kutyatol?

Figyelt kérdés
Gondolok itt akar a fergessegre, kötőhártyagyulladasra, vagy bolha, rüh, gomba esetleg, persze a legtobbre van mar oltás, tabletta, spot on, csak kivancsisagbol kerdezem.

2021. jan. 11. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Nem, meg soha.
Igen, egyszer.
Igen, mar tobbszor is.
Nincs kutyám.
63 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Születésem óta kutyákkal élek. Sosem kaptam el semmit.
2021. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

10eves korom ota kutyakkal elek, 28 eves vagyok. Veluk alszok. Semmit nem kaptam el toluk!


Rendszeresen oltott, fereghajtott mindketto, kullancs bolha, sziv fereg ellen is vedekezunk, 5 hetente furdenek, nyirva vannak.


Itthon is rendszeresen takaritunk en hetente 1,5 hetente agynemut cserelek.


Ha kakas lesz a segguk akkor itthon samponos segg mosas.

2021. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
En elkaptam valamit … azóta kutyabolond vagyok :) Mivel nincs ellene orvossag, kutyaznom kell :D
2021. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
90%
soha. és cicáktól se. a kutya hüséges barát tud lenni ha jól nevelik.
2021. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
30 éve saját kutyával élek, de még dolgoztam is velük, tenyésztőket látogattam (sok barátom lett köztük), állatmentőknek segédkeztem stb. Semmit eddig.
2021. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Össze se tudnám számolni,hogy hányszor haraptak már meg a saját kutyáim,de maradandó sérülésem soha nem keletkezett belőle.Bármilyen fertőző betegséget pedig soha egyetlen egyszer se kaptam még el tőlük.
2021. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én sem betegedtem meg soha, csak vannak emberek akik azt hiszik hogy ha 1x szajon nyalja oket a kutya, mar 6 fele virust elkapnak. Igazabol amikor kötőhártya gyulladasom volt, akkor is a kutyam feltettem, mert azt elvileg elkaphatja.
2021. jan. 11. 19:34
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

Én nem kaptam el tőle szerintem még semmit.

Volt egy évig hüvelybetegségem. Streptococcus baktérium, ami méhgyulladást okozott nekem sajnos.

Azt olvastam róla, hogy kecske tejben található, meg biztosan még sok mindenben...


Szüleim kitalálták lehet a kutyától kaptam el.


Ugyan kecskénk nincs:D de a kutyám sok mindent összeszokott szedni. Halott tyúkot, piszkos pelenkát, halott madarakat. Bekapja a szájába és meghempereg bennük sajnos.


Én meg ugye szoktam őt sokat simogatni...


Nagyon nagy a kertünk, oldalánál egy drót van és sajnos sok kis lyukat ásott már, amin ki tud bújni a szomszéd kertbe.. és ott szedi össze ezeket a dolgokat.


Úgyhogy ezért már óvatosabban simogatom.


Mindig kezet szoktam mosni, de hát kitudja..

2021. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

9+

Igy ismerkedem :DDDD

2021. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy hete megkérdezted macskával is. Akkor elmondták, hogy nincs steril macska. Kutya sincs. Sőt! Steril ember sincs.
2021. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!