Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok nekem olyan könyv...

Mondanátok nekem olyan könyv címeket adni ami a kutya tanitasával foglalkozik, és kutya trükkök vannak benne? Vagy olyan webcímeket ahol kutya trükkök vannak és azt is leírja, hogy hogy kell neki megtanítani?

Figyelt kérdés
Kerestem ilyen oldalakat, de nem találtam. A ti kutyatok miket tud és, hogy tanítottatok meg neki? Hogy lehet a kutyát Szobatisztaságra tanítani?
2010. aug. 14. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A 101 kutyatrükk című könyv nagyon jó, ha kifogyok az ötletekből mindig fellapozom.
2010. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Az én kutyáim tudnak: ülni, feküdni, állni, messziről, kézjelre is, hangot adni kézjelre is, lábnál követni pórázon, póráz nélkül, lábhoz jönni, szabályos behívást, forgás, bukfenc, kúszik, pacsia, rázd meg, egyél, igyál, futás, menjél, menjél ki, helyedre, szimat, keresd, meghajol, szlalom, akadály, apportírozás, szégyelld magad, terelés, cica, papa, csont, tolat, oldalaz, frizbi, stb. De ez nem alap nem kell elvárni minden kutyától, mi versenyzünk, nekem ez a hobbim. Úgy tanítottam hogy a kutyánál elértem hogy a megfelelő dolgot csinálja és amikor csinálta akkor megdicsértem, kapott jutalmat, néha klikkert is használtam.

2010. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt a 101 kutyatrükk, szerintem a legjobb :)


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez alapján tanítjuk a blökit:

Klikk! - Ahogy a kutyák szeretnek tanulni

2010. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a trükkökre, inkább csak az alap viselkedésre tanít meg gazdit és kutyát, a címe Brian Kilcommons: Aszfaltbetyárok. Hasznos könyv, én is ebből tanítottam a kutyámat szobatisztaságra, ülni, feküdni, várni/maradni, menni (mikor indulhat a "marad"-ból), meg egyéb dolgokra, nagyon hasznos könyv, de nem sokan kedvelik (szerintem), mert nem szép színes képek vannak benne, hanem fekete-fehérek.
2010. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah, hogy miket tud? Sokmindent: ül, marad/vár, fekszik, szolgál(=pitizik), behívható, keres (ezeket ismeri: labda, bot, játék, hagyma (egyik játéka), bárány), apportíroz, menj oda/vidd oda: anyához, apához, páromhoz (nem írom a nevét, ahogy tesómét sem), mama, séta, vacsora, pisi, kaka (néha sajnos nincs idő kivárni, ha mondom, h pisi-kaka, akkor tudja, h sietnie kell a dolgokkal), hopp (amikor szeretném, hogy feljöjjön az ágyra, pfúj, ha nem vehet vmit a szájába, ereszd, ha ki kell engednie a szájából, akkor le lehet lőni a kezünkkel formázott pisztollyal (hanyatt fekszik), a döglikre ugyanezt reagálja, ad ötöst (két mellső lábával a tenyerünkbe csap, ami a feje fölött van), és ad puszit, egyszer megnyalja az ember orrát (csak faternak az egész arcát). Asszem kb ennyi. :) Szeretem, most alszik, csak én éjszakázok, sajnos... :(
2010. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!