Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltató társ? Bővebben...

Kutyasétáltató társ? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne, hogy van-e esetleg olyan alkalmazás/webhely, vagy bármi, ahol kutyasétáltató társakat lehet keresni? Elég unalmas így egyedül, és jól elbeszélgetve talán a séták is hosszabbak lennének.(+ szerintem a kutyámnak is jó lenne, mivel csak hozzánk van szokva, nincsenek kutyás ismerőseim)

2021. jan. 12. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Setaljatok olyan helyen, ahol sok kutyas megfordul es baratkozz veluk ... idovel lesznek kutyas ismeroseid.
2021. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Menjetek kutyafuttatóba. De én az utcán sokszor látom hogy találkozik két random kutyás és együtt mennek tovább stb.
2021. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Volt erre egy magyar kezdeményezés, de nem jut eszembe az app neve. Mindenesetre én feliratkoztam, hogy amint kész, szóljanak. Megpróbálom kikeresni.


Én szívesen csatlakoznék hozzátok, de nem egy helyen élünk...

2021. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
DoggoApp a neve, de rég nem hallottam arról, hogy hol tart a fejlesztés.
2021. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nezz korul a kornyekeden levo kutyaiskolaknal ... szokott ott lenni 'klub' elet is ... kutyasokkal haverkodni tokeletes.
2021. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Esetleg facebookon keress rá a településed nevére, általában minden városnak van több ilyen kis privát csoportja. Oda próbáld meg ezt kiírni.

Én is ott írtam ki, és találtam is :))

2021. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sajnos itt kutya iskola nem nagyon van, Max pár várossal arrébb, fb-n is kerestem de nem találtam semmit, de majd valamit csak találok előbb utóbb:)
2021. jan. 12. 18:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Kutyatàrs nevű app :)

Ugyan gyerekcipőben jár, de ha többen leszünk, akkor biztos jó lesz.


Gy-M-Sen belül megírod merre vagytok? :)

2021. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kutyaiskolában vannak asszem néha nyílt programok is, pl halloweenkor kutya gazda jelmezbe öltözés, hobby szépségverseny, ügyességi verseny meg ilyenek. Ezek szerintem kötetlenek és ingyenesek is. Ha nincs is közel suli évente 1-2x érdemes kilátogatni.
2021. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 8as,köszi a tippet, leszedtem az Appot, Győrtől 32km-re vagyok, szerintem nem vagyunk egy helyen. 9es,köszi, majd utánna nézek ezeknek a programoknak is.
2021. jan. 13. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!