Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vegyek bichon bolognese...

Honnan vegyek bichon bolognese kutyát vagy máltai selyem kutyust?

Figyelt kérdés
én kb 50-60 ezernél többet nem szeretnék adni egy kutyáért. ha tudtok ilyen fajta eladó kutyákat akkor kérlek küldjetek ide linket és hirdetéseket.

2021. jan. 12. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Jofogas ott vannak menhelyiek is
2021. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Ennyiért nem kapsz fajta tiszta kutyát.


Kapsz valami fehérpuli keveréket vagy ilyesmit, a szőre valószínűleg eléggé hullani fog.


Esetleg nézz körül menhelyeken és fogadj örökbe egy hasonló kutyust. Vagy fajtamentés.

2021. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
2021. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Ennyiért sehonnan.

Vagy menhelyről hozz ki keveréket (mert ott fajtatiszta bichon és máltai nincs), vagy tenyésztőtől. De onnan 200-300.000 ft egy kölyök.


Ha fajtatiszta kölyök kell, spórolj. Ha pedig nincs pénzed, ne vegyél kiskutyád. Ha a megvételre sem akarsz elegendő pénzt félretenni, nyilván másra sem fogsz költeni, ami 20-30.000-nél több lenne.

2021. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Légyszíves ne támogasd a szaporítókat, a kutyatartás nem játék. 60ezerért nem fogsz kapni szűrt kölyköt, de még a duplájáért sem. 200ezer forinttól kezdődnek. Gondolom nem örülnél ha három hónap vagy annyi hónap múlva a kutya elpusztulna egy örökletes betegség miatt.....

Vedd tudomásul hogy nincs neked erre lehetőséged.....

2021. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Én meg egy Amg Mercedest szeretnék, de 100 ezernél többet nem vagyok hajlandó fizetni. Tudsz valakit kérdező?
2021. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
2021. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 13. 07:24
 9/9 anonim válasza:

Szia, nekünk a nyáron lett máltaink. Sajnos nem voltam elég tájékozott és 200ezerér szaporítós kutyust vettünk. :(

Persze nem bántuk meg, de ha tudom, hogy ennyiér is szaporítóst fogok ki akkor tuti meggondolom. Legközelebb biztos körültekintőbb leszek és szapistól semmi féleképpen nem veszek kutyust.

Tenyésztői ár 400-500 ezernél KEZDŐDIK.

2021. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!