Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlotok?

Milyen fajta kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyan kutya kéne ami őrzi az állatokat és jól ki is jön velük (baromfi) és ami a patkányirtás fortéjaira is alkalmas. Esetleg hogyan lehet megtanítani kutyát arra hogy a patkányt bántsa de más állatot ne

2021. jan. 13. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Munka vervonalas KÁJ.
2021. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
1. vagyok, igazabol erre tanitani sem kell oket, tudjak ők. Lehet eleinte jatekos ramegy a baromfira, de azt meg le kell tiltani.
2021. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Golden Retriever vagy Tacskó vagy amit a legjobban ajànlok patkànyok elfogàsàra az a Foci.
2021. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Helyesbítek Foci helyet Foxi
2021. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Én is a Tacskót ajánlom patkány írtásra, de mivel a patkány elfogására vadászkutya kell, ezért a baromfik sem biztos hogy biztonságban lesznek + nem tud őrizni + rövidszőrű kutyákat bent tartunk akár kistestű akár nagytestű.

Baromfi őrzésre én pásztorkutyát ajánlok, viszont ők nem fognak neked patkányt vadászni.

2021. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Tud a pasztorkutya is patkanyt fogni, sajat tapasztalat. Volt olyan kutyank ami ugy viselkedett, mint egy macska, ult es vart a lyuk mellett, szinte 99%os sikerrel.
2021. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha lejjebb görgetsz, ott vannak az erre a célra alkalmas fajták:

[link]

2021. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Csirkek melle en mondjuk nem KAJt ajanlottam volna, de vegul is belegondolva ... lehet mukodne, az en kutyam ra van gerjedve a patkanyokra/pockokra. Csirket szerintem csak kergetne neha, de nem bantana ha tudna, hogy a gazdahoz tartoznak.


Amugy hires patkanyfogo a Manchester terrier es a Német pincser.

2021. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Mennyit foglalkoznál a kutyával? Mekkora területen lenne? Első kutyád lenne? Mennyit szánnál a vételárra?


Így a kérdés alapján kerti dísz lenne a kutya, szóval nem javaslok fajtákat.

Patkány ellen méreg vagy görényes patkányirtó, betörés ellen riasztó.

2021. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha őrzésre használják, már nem dísz a kutya, ráadásul általában eléggé nyugisok ezek a fajták.
2021. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!