Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a kutyanak egyszerre...

Adhatok a kutyanak egyszerre lazacolajat es zoldkagylo port?

Figyelt kérdés

A lazaolaj es a zoldkagylo doboz hatuljan is rajta van a kutya testsulyahoz megfelelo adag. De adhatoak ezek egyszerre? Mindketto tartalmaz omega 3at, amibol be kell tartani a megfelelo adagot. Ha a lazacbol is a felet adom es a zoldkagylobol is akkor lesz hatasa? (Omega 3 miatt feleznem)

P.s.Idos kutya izuleti problemakkal.



2021. jan. 14. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod egyszerre, de a lazacolajat csak 8 hetes kúrában, a 8 hét után tarts 8 hét szünetet, amíg nem kapja és közben érdemes az e-vitamint is pótolni, erre például a kendermagolaj alkalmas. A zöldkagyló idős kutyának mehet folyamatosan :)
2021. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

2-es: Ok koszi szepen:) Megkerdezhetem honnan van az infod? Csak biztos szeretnek benne lenni, nem kotozkodes:)

Koszi szepen.

2021. jan. 14. 10:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem első vagyok, de a barfshop oldalán találhatsz egy kézikönyvet, ott is leírja pl.
2021. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt ír az alján a lazacolaj 8 hetes adagolásáról: [link]

A letölthető e-könyvben pedig részletesen ír a különböző kiegészítők együttes adagolásáról is, ezt innen tudod beszerezni (ingyenesen): [link]

2021. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi koszi koszi mindenkinek:)
2021. jan. 14. 11:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyibe kerul a zoldkagylo por es mennyire lehet megbizni benne, en a helyedben vennek igazi zoldkagylot es aprankent hozza adnam a napi etkezeshez.


[link]

2021. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1 gramm zoldkagylo az mennyi lehet, negyed teaskanal?
2021. jan. 14. 15:30
 8/10 A kérdező kommentje:
Marmint por!
2021. jan. 14. 15:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Kb. inkább fél teáskanál, de nehéz megmondani... :D A barfshopban egyébként adnak hozzá kis grammos mérőkanalat, ha esetleg tőlük veszel legközelebb, akkor érdemes kérni :)
2021. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Glikoflex 600 as tablettát adok folyamatosan és mellé minden nap Brit Care lazacolajat.
2021. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!