Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyam fulet megeszik a...

Kutyam fulet megeszik a legyek, mar rovid rajta a szor es sebes is, h segitsek neki?

Figyelt kérdés
amugy egeszseges nem nagyon latszik rajta h zavarja de biztosan rossz neki , h minidg rajta vannak a legyek
2010. aug. 14. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
vidd el orvoshor-biztos ad rá valamit.
2010. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
24%
vágd le a füleit :D
2010. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen orvos!
2010. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatpatikában érdeklődj,a Federol sebolaj erre való, vagy az insecticid spray a fül szélére kenve. Egyes bolha ellenes spot-onok is riasztó hatásúak, pl. exspot, vagy advantix, de nem biztos hogy légyre elég hatékony.
2010. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az én kutyámnak is régen mindig megették a legyek a füleit.Az állatorvos Federol sebolajat adott neki.A te kutyádnak is biztos felír majd valamit :)
2010. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Állatgyógyszertárban lehet kapni, direkt erre a panaszra kenőcsöt. Nagyon büdi, de jó, hiszen elkerülik a kutyádat a legyek! Próbáld meg, szerintem beválik majd! Apósom kutyáján legalábbis segített.
2010. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Volt aki emiatt lelövette a kutyáját.

De az túl bruta volt.

Szerencse hogy nem láttam.


>Nyugodj Békében Rex!<

:'(

2010. aug. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezert miert kelett leloni???
2010. aug. 15. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!