Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oltatlan kutya harapás?

Oltatlan kutya harapás?

Figyelt kérdés
A hugomnak ma a kutyánk Megharapta a lábát és kicsit lila neki és fáj. 4 éves kutya nincs beoltva találtuk, és be fogadtuk. Lehet valami baj?
2021. jan. 15. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
tetanusz...
2021. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Egy tetanusz a minimum, de mivel oltatlan a kutya és utcáról befogott a legkülönbözőbb betegségeket hordozhatja.


Nagy mákja lesz húgodnak, ha nem kap el semmit...


Hihetetlenül felelőtlenek vagytok!

2021. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Már bocs, de tetanusz, ha csak lila?

Tudtommal akkor kell, ha nyílt seb is van. De ha kétség merül fel, majd az orvos tudja mi a dolga.

2021. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Bőven elég hogy a bőr alá kerüljön a tetanusz spórája. Amikor kezdődnek a görcsök már nem sokat tudnak tenni egy jól felszerelt kórházban sem. Nagyon nyomorult halál a tetanusz fertőzés.
2021. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
3-as, engem is harapott mar meg kutya es csak lila volt megis kaptam tetanuszt...
2021. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én horzsolásokra sosem kaptam. Mindig csak amikor rendesen belém állt valami. Legutóbb a rozsdás betonvas volt alap bontásakor.
2021. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Nekem ebben a sztoriban az a fura, hogy ha tudjátok hogy 4 éves, az azt jelenti hogy voltatok vele orvosnál.

Ha az ember elvisz egy talált kutyát az orvoshoz, akkor nem csak annyit csinál hogy megállapítja a korát, hanem be is oltja.

Gondolom csak azért írtad hogy találtátok, hogy ne zúduljon rátok a népharag, amiért nem oltatjátok a kutyátokat.

2021. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
7 és mondjuk az milyen orvos aki megnézi de nem oltja?
2021. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem anno, 4 eve talaltak (akar kolyokkent) es azota egy oltast se kapott, ezert mondjak, hogy 4 eves lehet.

Olyan nincs, hogy tudjak, hogy 4 eves, mert orvos mondta, de nem oltotta be.

2021. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Semmi bajod nem lesz. A kutyaharapasnal ver folyik meg tesreszek tunnek el . De neked nem folyik a vered,igy az nem harapas.


Tulliheged a semmit.


Ne oltasd a kutyat,mert barmikor kerhetsz tetanuszt hetente. Nagyon egeszseges am a gyakori tetsnusz oltas neked.....

2021. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!