Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól ehet 'mindent' (ami...

Mikortól ehet 'mindent' (ami rá nézve nem mérgező) a kiskutya?

Figyelt kérdés
Most 9 hetes a miénk, szeretnék néha kis mennyiségben adni neki pl.: főtt tojást, főtt husit, zöldséget, gyümit, de egyértelmű választ nem találtam arra, mikortól lehet.

2021. jan. 15. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem (bar nagyon pici) neha egy-egy fott tojast siman odaadhatsz neki, baja nem lesz tole. A mennyiseg a lenyeg vegulis, ha mellette megkapja a jo tapot, szerintem neha siman megjutalmazhatod vele.

De valszeg lesznek nalam itt okosabbak is. Mi kiskora ota adtunk neki neha-neha ilyen dolgokat es nyilvam semmi baja nem lett. Neha orult neki neha meg se ette.

2021. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem pár hónaposan a fenti dolgokat már fogyaszthatja.
2021. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Papucsot es taviranyitot mar egesz fiatalon megkostoljak :)))
2021. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Kisebb zavar volt az éterben, rosszul írtam, 12 hetes a csöppség:D

2021. jan. 16. 02:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiskutyanal ugyan az a helyzet, mint az embergyereknel ... eleinte bebi etel ... kesobb fokozatosan johetnek a 'kemenyebb tesztak' is. Kiskutyanak folyamatosan alakul a szervezete ... az emesztese sincs meg kesz ... nagyjabol egy eves korara mar mondhatni, hogy elkeszult a novekedes, annantol felnott. Addig tartsd be a fokozatossag elvet ... starter ... puppy ... junior > ebbol lesz az adult.
2021. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így lesz :)
2021. jan. 17. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!