Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ne harapjatok le a fejem,...

Ne harapjatok le a fejem, csak egy kerdes: kutyaval ki lehet menni az allatkertbe? Valamelyik allatkertbe? Vagy vadasparkba? Vagy a medve-parkba?

Figyelt kérdés
Szeretnem a kutyamnak megmutatni az allatkertben levo allatokat ... persze, ha van ra lehetoseg (de nem tudom, hogy lehet-e).
2021. jan. 16. 18:52
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Margitszigeti vadas-kertben mar osszehaverkodott a dam szarvasokkal es a lovakkal ... olyan jo lenne mas allatokat is megmutatni neki (marmint a kutyamnak).
2021. jan. 16. 18:56
 2/19 anonim válasza:
96%
Tudtommal egyik allatkertbe sem engednek be haziallatokat, pont azert hogy az ott elo allatokat ne zavarják, vagy fordítva. De lehet egyszerűbb lenne ha rakeresnel annak az allatkertnek a honlapjára ahova mennèl, valószínűleg a hazirendjukben vagy a szabalyzatukban le lesz irva.
2021. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Osztrák pamhagen vadasparkba is vihető kutya
2021. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
A Veresegyházi Medveotthonba még pár éve lehetett vinni kutyát, de jelenleg nem tudom mi a helyzet. Az Abonyi Vadasparkba is engedtek egy időben kutyát, ott sem tudom, hogy most lehet-e.
2021. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Azt tudom, hogy a pesti állatkertbe nem szabad állatot vinni. A budakeszi vadaspark weboldalán nem látok erről infot. Nem gondolnám, hogy sok olyan állatkert van, ahova beengedik a látogatók állatait.
2021. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
leharapom a fejed😈
2021. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6-os, most mar tudom, hogy hova mehetek :)


Tobbieknek koszi ... tenyleg csak azert kerdeztem, mert olyan jo lenne ilyen helyeken is kutyazni ... vegul is az allatkerti allatok is vedelem mogott vannak es a kutyasok sem hinnem, hogy hagynak a kutyaikat baromkodni.


Nekem nagyon tetszik, ahogy a margitszigeti damszarvasok bikaja baratkozik a kutyammal, a lovak is elenk jonnek amikor arra megyunk ... nekem valahogy ez olyan jo erzes.

2021. jan. 16. 19:21
 8/19 A kérdező kommentje:
Amugy en mindenkit felpontoztam, meg az ordogot is! (ot se bantsatok, ez a kerdes nem a pontokert megy ... tenyleg kivancsi vagyok/voltam).
2021. jan. 16. 19:22
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Én a szegedi vadasparkban voltam önkénteskedni még pár éve és akkor nem lehetett kutyát bevinni, illetve egyik nap volt egy ilyen feladatunk, hogy a haszonállatos résznél a vadaspark két kutyáját vigyük el sétálni, mert akkor egy nagyon picike helyen voltak bezárva. Elvittük őket, de elmentünk az oroszlánok kifutója előtt is és a nőstény oroszlán egyből felkapta rájuk a fejét és le akarta őket vadászni, nekitámadt az üvegnek. Na az elég para volt, szóval én ezekután nem is nagyon próbálkoznék ilyesmivel.
2021. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
8.engem nem érdekel ha bántanak és az ördög csak egy emoji hogy érzek a kérdés felé :D...már miért harapnánk le a fejedet ezért most komolyan..:)
2021. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!