Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet ennek valami oka? Vagy...

Lehet ennek valami oka? Vagy szimpla szeretet oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy 5 Roti Stafford keverék kutyám. Most egy 5 perce hirtelen ide jött hozzám és itt alszik mellettem az ágyon. Olyat szokott csinálni hogy ide jön az ágyra és itt alszik, de most teljesen hozzám bújt és úgy alszik,ez ritka nála amit most csinált.
2021. jan. 17. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs különösebb oka.


Eszembe jutott az, hogy megijedhetett esetleg. De gondolom akkor nyüszítés vagy valami is járt volna mellé. 😊

2021. jan. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Talan fazik? Vagy csak jo volt odabujni hozzad? Talan olyan a kisugarzasod (hangulatod), hogy a kutya ugy gondolta szukseged van ra?


... en ugy szeretnem ha a kutyam velem aludna, de nem szeret osszebujni, mert az neki mar tul meleg.

2021. jan. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Staffordom hozzambujva alszik,mert tudja,h szeretem ,ha odabujik. Meg o is szeret a kozelemben lenni,szereti,ha olelgetem.

Ha fazik jobban odasimul,ha nem,kevesbe.


A zord kulso erzo lelket rejt. :)

2021. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenek, ha leulok, a staffi rogton maszik az olembe.
2021. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!