Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok azokrol a...

Mit gondoltok azokrol a Staffi gazdikrol akik nem viszik setalni a kutyakat?

Figyelt kérdés
2 kutya. Kertes haz de nem kint vannak a kutyuk hanem bent. Elzarva

2021. jan. 19. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Azt hogy pusztuljanak meg és ha tehetném elvenném tőlük a kutyákat !
2021. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Tokmindegy milyen kutyaja van az embernek, ha nem viszi setalni, nem foglalkozik vele, az gaz. De biztos, hogy nem viszik? Te ki vagy a sztoriban? Csak mert ha valami tavoli rokon vagy szomszed, akkor nem biztos, hogy ennyire belelatsz az eletukbe. Azok, akik bent tartjak a kutyajukat, altalaban foglalkozni, mozgatni is szoktak oket, kulonben szetszednek a hazat.
2021. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem viszik, szerintuk eleg , ha kimennek elintezni a dolgukat. A kutyak se igenylik mar, az lehet? Elvammak bent
2021. jan. 19. 16:04
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
Az lehet,mert szerintem hozzászoktak már a benti szobahőmérséklethez. Nekünk a benti az yorki,igaz,de kiskorában sokat vittük ki,1 nap 3szor is,most meg már ruhában is megfagyna kint,teraszra sem akar kimenni,pedig fürge fajta és mehetne,de így csak tavasz-nyár amikor ki akar menni az udvarra futni.
2021. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon el tudnak lustulni. Lehet, hogy úgy tűnik, hogy nem igénylik. De biztosan nem egészséges, főként szellemi szempontból.
2021. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk annó a panelban volt egy szomszédunk, aki a másfél szobás lakása előszobájában tartott valami kisebb borjú méretű jószágot. Szó szerint csak pisilni vitte le a kapu melletti 20nm-es fűre 1-1 percre alkalmanként. Full idióta állatkínzónak tartottuk.
2021. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
4! Azért egy yorkit ne keverjük egy staffival szerintem
2021. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Staffim van. Ha heti 3x nem megyek el vele 3 oran at futni,megragja a lakast. Mivel sportos vagyok,ezert nyugodt szivvel valasztottam ot.Nyugtalan,ugrandozos lesz.

Es o meg egy alacsony energiaszintu kutyus.

Setalni is viszem ezenkivul.


A lakasban szabadon van. Ninxs ketrecben tartva!!


Nagyon igenyli az emberi es kutyatarsasagot is.


Sajnalom a ketrecbwn tartott staffikat.

2021. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Azért egy stafi, ha egészséges, akkor nem kis mozgásigényű. Nem lehet, hogy azért nem viszik, mert valami mozgásszervi gondjuk van a kutyáknak, és a fájdalmak miatt nem tudnának sokat menni?
2021. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
9: ez elég gyakori ennél a fajtánál. Ismerősöknek is van. Nem szabad futtatni, lépcsőzni. Persze sétálni viszik őket.
2021. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!